جمعه , 31 شهریور 1402 - 9:18 بعد از ظهر
7 کشور ثروتمند جهان

7 مورد از ثروتمندترین شهرهای جهان در سال 2023

ثروت به چندین شکل مختلف به نمایش درمی‌آید. آیا کیفیت زندگی ماست، محیط‌های ما یا خانه‌هایی که در آن زندگی می‌کنیم ؟! واقعیت این است که ثروت می‌تواند به عنوان یک شکل از ایجاد راحتی در زندگی برای ما عمل کند. با وجود اصطلاحات متداول که ادعا می‌کنند که ثروت در واقع نمی‌تواند خوشبختی را به ما هدیه دهد، می‌توان گفت که در شهر های ثروتمند جهان، این موضوع برعکس واقعیت دارد. چگونه؟ چون این شهرها به عموم مردم، محیط‌ها و سیستم‌های خود باز می‌گردند. از شهرهای پرثروت جهان به عنوان نمونه استفاده می‌شود که این شهرها از ثروت خود به نحوی استفاده کرده‌اند که در سرمایه‌گذاری در امنیت با کیفیت برای محله‌ها، مدارس با کیفیت بالا و آموزش مشغول شده‌اند. این عمل، در نتیجه، به ایجاد پایداری اقتصادی محلی در طول زمان کمک کرده است.شهرهای ثروتمند به تدریج، اما قطعاً با عبور از سال‌ها، ثروتشان را افزایش می‌دهند، به همین دلیل ما لیستی از ثروتمند ترین شهر ها در سال 2023 را امروز تهیه کرده‌ایم. در نتیجه چنانچه مایل هستید با 7 مورد از ثروتمندترین شهرهای جهان در سال 2023 آشنا شوید با ما همراه باشید .

شهر نیویورک

با رتبه‌ی اول، شهر نیویورک به ثروتمندترین شهر جهان تبدیل شده است و محل زندگی برای 58 تا بیلیونر، 74 تا صد میلیونر و 340,000 میلیونر می‌باشد. این شهر در پنج محله به نام‌های منهتن، بروکلین، برنکس، کویینز و استاتن آیلند پخش شده است. با تورم در یکی از بالاترین سطوح تاریخی خود، تعجبی نیست که شهر نیویورک به عنوان ثروتمندترین شهر جهان شناخته می‌شود زیرا برخی از معروف‌ترین افراد در هر صنعت مربوطه در اینجا به دنیا آمده‌اند.
نیویورک

توکیو

توکیو، ژاپن محل زندگی برای 14 بیلیونر است که ثروت به طور متساوی در سراسر شهر توزیع شده است. اقشار متوسط و میلیونرهای پایین‌تر از طبقات اقتصادی اصلی پایتخت غالبیت را تشکیل می‌دهند. به عنوان مرکز فناوری در عرصه‌های مختلف، توکیو همچنان در حوزه میکروچیپ و فناوری نوآوری می‌کند.

سان فرانسیسکو

در رتبه‌ی سوم، سان فرانسیسکو محل زندگی برای برخی از معتبرترین شرکت‌های فناوری جهان است که شامل آدوب، اپل، سیسکو، فیسبوک، گوگل، اچ‌پی، اینتل، لینکدین و دیگران می‌شود. منطقه خلیج سان فرانسیسکو دارای بیشترین تعداد بیلیونر نسبت به هر شهر دیگر در جهان است، که تخمین زده می‌شود کلیه‌ی آنها 68 نفر باشد.

لندن

با رتبه‌ی چهارم به عنوان شهری برتر برای ثروتمندان در جهان، لندن در دسته‌بندی برتر برای سرمایه‌گذاری و سبک زندگی قرار دارد. ارزش خالص لندن توسط نیویورک، توکیو و پاریس برتری دارد. در سال 2021 گزارش شد که جمعیت لندن افرادی با ارزش خالص بیش از 30 میلیون دلار تا 8.5 درصد افزایش یافته است و به 9,906 نفر رسیده است.

سنگاپور

به عنوان یک مقصد برای مهاجرت میلیونرها، سنگاپور در رتبه‌ی پنجم به عنوان یکی از شهرهای دوستانه با کسب و کار در جهان قرار دارد. در حال حاضر محل زندگی برای 240,100 میلیونر، 329 صد میلیونر و 27 بیلیونر است. این شهر با جذابیت برای ثروتمندان، از آن شهرهای دوستانه با کسب و کار محسوب می‌شود که به آن دقت کنید.

لس آنجلس

صنایعی که به تشکیل ثروت می‌پردازند، لس آنجلس محل زندگی برای موسیقی‌دانان، ستارگان سینما و کارگردانان فیلم و غیره است، که این شهر آفتابی با درختان نخل یک مقصد مناسب برای مسافران نزدیک و دور است. با شهرهایی مانند مالیبو و بورلی هیلز، لس آنجلس بدون شک یکی از پایتخت‌های برتر در زمینه سرگرمی، رسانه، املاک و مستغلات، خرده‌فروشی، فناوری و حمل و نقل است.

هنگ‌کنگ

رتبه‌ی هفتم متعلق به هنگ‌کنگ، یکی و یگانه، می‌شود که همچنان یکی از مراکز مالی برتر جهان است. با 32 بیلیونر، 290 صد میلیونر و 129,500 میلیونر، بازار بورس هنگ‌کنگ یکی از بورس‌های معروف جهان باقی می‌ماند.
و اگرچه در جهان تعداد زیادی شهر ثروتمند وجود دارد،7 مورد از ثروتمندترین شهرهای جهان در سال 2023 در لیست شهرهای پرثروتی هستند که باید در نظر داشته باشید . برای اندازه‌گیری ارزش خالص جمعیت، میزان پولی که شهر بر روی زیرساخت‌ها خرج کرده است، یا توانایی ایجاد و مدیریت ثروت، این 7 شهر دامنه دید ما از چگونگی دیدن و به نوبه خود تجربه کردن ثروت را گسترش می‌دهند.

مطلب پیشنهادی

بازار موبایل گناوه کجاست؟

بازار موبایل گناوه کجاست؟ بندر گناوه، یکی از جاذبه‌های گردشگری استان بوشهر در ایران، با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *