دوشنبه , 1 مرداد 1403 - 6:05 قبل از ظهر
فصل دوم سریال خواهران بد

پیش‌بینی تاریخ انتشار فصل دوم سریال “خواهران بد” به همراه بازیگران و اخبار بیشتر

شارون هورگان دوباره در حال کارهای بد است و مقاله ما درباره تاریخ انتشار فصل دوم سریال محبوب “خواهران بد” در Apple TV و همه چیزی را که باید درباره این سریال بدانید، شامل می‌شود.

تاریخ انتشار فصل دوم سریال “خواهران بد” چه زمانیست ؟

رمز و رازهای قتل همواره یکی از مهمترین عناصر تلویزیون و فیلم‌ها بوده‌اند. و از سال ۲۰۲۲ به بعد، Apple TV Plus سریال جدیدی را معرفی کرده است که همه‌ی طرفداران آن به آن اعتیاد کرده‌اند: “خواهران بد”.

سریال “خواهران بد” که در دوبلین روایت می‌شود و در محل فیلمبرداری اجرا شده است، بر اساس سریال تلویزیونی فلاندری به نام “کلان” ساخته شده است و داستان پنج خواهر گاروی، یعنی اوا، گریس، ارسولا، بیبی و بکا را درگیر ماجراهای قانونی دنبال می‌کند. از زمان انتشارش، “خواهران بد” خود را به عنوان یکی از بهترین مجموعه‌های کمدی در حال حاضر معرفی کرده است و پس از موفقیت فصل اول، طرفداران مشتاقانه منتظر فصل دوم هستند.

به دنبال طرح‌های قتل بیشتر یا یک سری جدید از تقلب‌های بیمه‌ای، طرفداران کنجکاو هستند که چه اتفاقی برای خواهران گاروی در انتظار است و خوشبختانه وب‌سایت The Digital Fix اطلاعات کاملی را برای شما آورده است. از تاریخ انتشار فصل دوم سریال “خواهران بد”، بازیگران، تریلر و بیشتر – همه چیزی که باید درباره این سریال پرطرفدار Apple TV بدانید، در اینجا آمده است.

هم‌اکنون ما نمی‌دانیم که فصل دوم سریال “خواهران بد” در چه زمانی منتشر خواهد شد. اما طرفداران نگران نباشند؛ فصل بعدی قطعاً در راه است! فصل دوم سریال “خواهران بد” در نوامبر ۲۰۲۲ تأیید شد و در ماه مه ۲۰۲۳، شارون هورگان اعلام کرد که همه‌چیز نوشته شده است.

ما انتظار داریم که سریال در اواخر سال ۲۰۲۳ یا اوایل سال ۲۰۲۴ منتشر شود، به تفاوت زمان شروع فیلمبرداری بستگی دارد. همچنین، به محض اینکه اطلاعات بیشتری منتشر شود، شما را مطلع خواهیم کرد.

بازیگران فصل دوم سریال خواهران بد

فهرست بازیگران فصل دوم سریال “خواهران بد” تقریباً حتماً شامل شارون هورگان و سایر بازیگران اصلی خواهد بود. هورگان تأیید کرده است که داستان فصل اول را ادامه خواهد داد، بنابراین ما به خانوادهٔ خواهران گاروی باز خواهیم گشت.

این بدان معنی است که ما شارون هورگان را به عنوان اوا، و آن-ماری داف، سارا گرین، اوا برثیستل و ایو هیوسون را به عنوان خواهران اوا مشاهده خواهیم کرد. اما در بین ستارگان بازگشتی، یک چهره را نمی‌بینیم که انتظار داریم دوباره ببینیم. احتمالاً کلاس بنگ نقش شوهر گریس به نام جان پل را در فصل دوم به تکرار در نخواهد آورد. جان در ابتدای فصل یک فوت کرده بود و در طول قسمت‌ها از طریق فلش‌بک‌ها فهمیدیم که توسط همسرش کشته شده است. با حل رمز و راز او، جان تقریباً از “خواهران بد” کاملاً خارج شده است، بنابراین حان وقت است تا از این شخصیت خداحافظی کنید.

اینجا لیست مورد انتظار بازیگران فصل دوم سریال “خواهران بد” است:

شارون هورگان در نقش اوا گاروی
آن-ماری داف در نقش گریس ویلیامز
اوا برثیستل در نقش ارسولا فلین
سارا گرین در نقش بیبی گاروی
مایکل اسمایلی در نقش راجر مولدون
برایان گلیسن در نقش توماس کلافین
ایو هیوسون در نقش بکا گاروی
داریل مک‌کُرمَک در نقش متیو کلافین
اسعد بوآب در نقش گابریل
سیانا کرسلیک در نقش تریزا کلافین
جانجو اونیل در نقش دونال فلین
یاسمین آکرام در نقش نورا گاروی
سایز کوئین در نقش بلاناید ویلیامز

همانطور که اخبار بیشتر درباره بازیگران منتشر می‌شود، ما این راهنما را به‌روز خواهیم کرد، بنابراین چشمانتان را باز داشته باشید تا لیست فوق‌الذکر به طور پیوسته گسترش یابد!

خلاصه داستان فصل دوم سریال “خواهران بد”:

خلاصه داستان فصل دوم سریال “خواهران بد”:

فصل دوم سریال “خواهران بد” ادامه‌ای بر داستان فصل اول خواهد بود. پس از رویدادهای دراماتیک و پر فراز و نشیب فصل گذشته، خانوادهٔ خواهران گاروی، یعنی اوا، گریس، ارسولا، بیبی و بکا، همچنان درگیر ماجراهای پیچیده و مشکلات قانونی خواهند بود.

در فصل دوم، بیشتر بازیگران قبلی را خواهیم دید، بازیگرانی مانند شارون هورگان، آن-ماری داف، اوا برثیستل، سارا گرین و ایو هیوسون. در طول فصل، روابط خانوادگی، رازهای پنهان و دشمنی‌های قدیمی به تدریج فاش می‌شوند و شخصیت‌ها با مواجهه با تحدیدهای جدید و خطرات بزرگتر، رشد و تحول خواهند کرد.

فصل دوم سریال “خواهران بد” باز هم با ترکیبی از کمدی، درام و رمز و رازهای برانگیز، طرفداران را به سمت یک سفر پر هیجان و سرگرم‌کننده خواهد برد.

همانطور که شارون هورگان در مصاحبه‌اش با مجله GQ اشاره کرد، داستان فصل دوم سریال “خواهران بد” احتمالاً تکرار داستان فصل اول نخواهد بود. به جای آن، پس از انجام اقدامات خواهران، پسامد آن‌ها به عنوان مرکز داستان خواهد بود و آن‌ها باید با واقعیت قتلی که رخ داده روبرو شوند. با وجود تغییر در برخی اتفاقات، شخصیت‌ها همچنان بسیار انسانی هستند و رویدادهای فصل اول قطعاً زندگی‌شان را تحت تأثیر قرار خواهند داد. در حالی که برخی خطرات جدید احتمالاً در فصل دوم سریال “خواهران بد” خواهند ظاهر شد، داستان اصلی فصل بدون شک دربارهٔ ارتباط خواهران خواهد بود.

هورگان در یک مصاحبه با روزنامه هالیوود ریپورتر، تعدادی نشانه از داستان فصل دوم سریال “خواهران بد” داد. نویسنده گفت: “تنها خواهران بیشتری که دیوانه می‌شوند، کارها را اشتباه انجام می‌دهند، اما واقعاً همدیگر را دوست دارند. نمی‌خواهم به شما داستان را بگویم زیرا هنوز در حال تکامل است.” هورگان همچنین اعلام کرد که نوشتن فصل دوم بسیار چالشی بوده است زیرا ابتدا قرار بوده به عنوان یک مینی سریال تولید شود و قاتلان عموماً جرم خود را نمی‌توانند پنهان کنند. او توضیح داد: “معمولاً شما یک مرد را نمی‌کشید و از دست می‌دهید.” بدون شک در فصل دوم س

ریال “خواهران بد” داستان‌سرایی هوشمندانه‌ای وجود خواهد داشت تا داستان به طور طبیعی ادامه پیدا کند.

فصل دوم سریال خواهران بد چند قسمت خواهد بود

تاکنون تأیید قطعی درباره تعداد قسمت‌های فصل دوم سریال “خواهران بد” وجود ندارد. اما با توجه به فصل گذشته این سریال درام، احتمالاً ده قسمت در نظر گرفته خواهد شد.

اگر فصل دوم از این سریال همانند فصل قبل پیش برود، می‌توانیم به ده قسمت با زمان اجرایی بین 49 تا 50 دقیقه نگاهی بیندازیم. در صورتی که برنامه‌ریزی انتشار تغییر کند، شما را در جریان قرار خواهیم داد.

مطلب پیشنهادی

 چرا لاشه کشتی تایتانیک را از اب بیرون نمی اورند ؟

 چرا لاشه کشتی تایتانیک را از اب بیرون نمی اورند ؟

 چرا لاشه کشتی تایتانیک را از اب بیرون نمی اورند :در ۱۵ آوریل ۱۹۱۲، کشتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *