پنجشنبه , 30 فروردین 1403 - 1:22 قبل از ظهر

در یک روز چند مایل می توانید برانید ؟

در یک روز چند مایل می توانید برانید ؟

دانستن این که رانندگی در یک روز به صورت مداوم تا چه حد می تواند سخت باشد از شخصی به شخص دیگر متفاوت می باشد . اما اگر شما اولین سفر جاده ای خود را داشته باشید صد در صد برایتان سخت خواهد بود .

روش ها و راه های متفاوتی وجود دارد که مشخص بکند شما تا چه حد می توانید پشت فرمان در جاده بنشینید .

به عنوان یک قاعده کلی ، رانندگی بیش از هشت ساعت در روز بی خطر است و هر دو ساعت حداقل 15 دقیقه استراحت انجام می دهید.این بدان معنی است که شما می توانید با اطمینان حدود 500 مایل رانندگی کنید ، بدون در نظر گرفتن عوامل خارجی مانند کاهش سرعت عوارض ، ترافیک ، مسافرت با کودکان و خستگی.

ما راهنمایی را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید محاسبه کنید تا چه اندازه می توانید با خیال راحت در طی یک روز رانندگی کنید ، این دستورالعمل عمومی  را در شرایطی ترسیم کنید که بر تجربه رانندگی شما تأثیر بگذارد.

نکته اصلی که باید بخاطر بسپارید این است که هر راننده ای متفاوت است و هر مسافرت اتومبیلی موانع مخصوص به خود را دارد ، بنابراین مسافتی که می توانید با خیال راحت در یک روز از آن رانندگی کنید بسته به موقعیت خاص شما احتمالاً کمی متفاوت خواهد بود.

در ادامه مطلب درباره آنچه می تواند بر تجربه رانندگی شما تأثیر بگذارد می خوانید ، و عامل اصلی افزایش طول سفر در برنامه سفر شما باشد چه چیز می  تواند باشد تا مطمئن شوید که با خیال راحت رانندگی می کنید و وسوسه نمی شوید بیش از حد مایل را در یک روز تنها بکشید.

چگونه به تنهایی یک رانندگی اتومبیلی طولانی و امنی داشته باشیم ؟

اگر قصد سفر به مسافرت انفرادی خود را در سفر بعدی دارید ، بسیار مهم است که در طی چند روز به چند مایل فکر کنید – باید واقع بین باشید و ایمنی خود را در اولویت قرار دهید.

بهتر است در هر دو ساعت 15 دقیقه استراحت را به خود بدهید چرا که این موضوع می تواند از خستگی بیش از حد شما جلوگیری کند ، اگر این استراحت را نداشته باشید خستگی بیشتری برای شما به همراه می آید .

با توجه به اینکه رانندگان نباید بیش از هشت ساعت در روز در پشت فرمان بمانند ، حداقل سه استراحت در طول یک روز رانندگی لازم است ، به این معنی که حداکثر زمان صرف شده در هنگام رانندگی حدود هفت ساعت و 15 دقیقه است.

بیایید فرض کنیم که اگر راننده در طول روز با سرعت متوسط 70 مایل در ساعت در بزرگراه حرکت کند (عدم نیاز به کاهش سرعت در عوارض ، ترافیک و یا تغییر مسیر) ، این امکان را فراهم می کند. حداکثر در حدود 507 مایل در یک روز.

این نکته را در نظر داشته باشید که در حال برنامه ریزی مسیر خود ، انتخاب هتل ها و یافتن مکان هایی برای مستقر شدن هستید که حداکثر 500 مایل با یکدیگر فاصله داشته باشند تا امتداد مسیر سفر شما ایمن و کنترل شود.

نکته ی مهمی که باید در نظر بگیرید این است که در عین حال ، به یاد داشته باشید – این فقط یک محاسبه کلی روی کاغذ است که لزوماً برای همه صدق نمی کند.

 

این واقعیت که به تنهایی رانندگی می کنید به این معنی است که هوشیاری و تمرکز شما در دست شما است – هیچ کسی وجود ندارد که بتواند تمرکز شما را حفظ کند.

این بدان معنی است که شما ممکن است همیشه از آن کشش 500 مایل جلوتر از خود احساس نکنید و این باعث می شود که در طی سفرهای جاده ای میزان جاده ای که در طی چند روز از آن استفاده می کنید کاهش یابد.

مهمتر از همه این ، سن ، تجربه رانندگی ، شرایط جاده و همچنین بهزیستی شما نیز بر مسافتی که طی یک روز با خیال راحت می توانید مسافرت کنید تأثیر می گذارد ، بنابراین همیشه در صورت نیاز توقف کنید و در صورت نیاز رانندگی خود را کوتاه کنید. احساس نکنید که ادامه آن ایمن است.

اگر با دونفر یا بیشتر رانندگی کنید تا چه حد سفرتان ایمن است ؟

با داشتن دو یا چند مسافر در اتومبیل که می توانند رانندگی را به اشتراک بگذارند ، می توانید آن را خیلی بیشتر کنید زیرا هر شخص وقت استراحت بین کشش ها را دارد.

از نظر تئوری ، با دو راننده باید بتوانید بدون توقف توقف 1000 مایل را طی کنید ، زیرا یک شخص می تواند بخوابد در حالی که دیگری رانندگی می کند.

تلاش برای استراحت هنگام نشستن در اتومبیل در حال تعویض برای ادامه ی رانندگی ، خواب خوب در یک تختخواب گرم نیست ، بنابراین حتی پس از یک ساعت تعطیلی دو ساعته در صندلی مسافر ، احتمالاً راننده دوم نیز به همان اندازه احساس خستگی می کند که حالت اول را دارد.

بنابراین استراحت منظم هنوز 100٪ ضروری است ، حتی اگر وظایف رانندگی را با شخص دیگری در میان بگذارید.

با در نظر گرفتن همه اینها ، یک اتومبیل با دو سرنشین رانندگی احتمالاً حداکثر در طی ده ساعت حدود 700 مایل را با خیال راحت بپوشاند ، تا زمانی که رانندگی را به اشتراک بگذارید و استراحت های لازم را انجام دهید.

علاوه بر این که به شما امکان مسافرت بیشتر می دهد ، به اشتراک گذاشتن رانندگی سفر را نیز راحت تر می کند ، بدین معنی است که شخص دیگری در اتومبیل برای حفظ شما متمرکز و سرگرم کننده خواهد بود و باعث می شود آن را بسیار سرگرم کننده تر کنید.

اگر با بچه ها یا حیوانات خانگی سفر می کنید ، رانندگی تا چه حد بی خطر است ؟

داشتن بچه یا حیوانات اهلی در اتومبیل با شما می تواند به دلایل زیادی تأثیر گسترده ای در مسافتی داشته باشد که بتوانید با اطمینان در یک روز رانندگی کنید.

اولا ، بیایید با آن روبرو شویم کودکان و حیوانات بسیار نیازمند هستند ، به این معنی که آنها همیشه  نیاز به توجه و سرگرمی دارند . این در نهایت به این معنی خواهد بود که راننده پریشان ، مجبور به تمرکز بیشتر شود و در نتیجه سریعتر خسته شود.هر چه سریعتر راننده فرسوده شود ، مایل کمتر می تواند با خیال راحت رانندگی کند.

کودکان خردسال و حیوانات خانگی نیز فقط به فواصل زمانی دو ساعته برای تنظیم استراحت ، برای استراحت توالت ، برپایی میان وعده ، و زمان دم کردن بخار نیاز دارند. این توقف های اضافی به ناچار وارد پنجره رانندگی هشت ساعته می شوند ، این بدان معناست که شما ناهنجاری های کمتری را پوشش خواهید داد

خلاصه ی تمام این صحبت ها این است که رانندگی بسیار به شرایط راننده و شرایط جاده ای و عوامل بیرونی بستگی دارد و هر کسی بنا به توان خود در رانندگی باز هم باید استراحت های لازمه را بنا به شرایط داشته باشد تا از سفر جاده ای ایمنی بهره مند شود .

نظرات و پیشنهادات خود را در این باره با ما در میان بگذارید .

 

 

مطلب پیشنهادی

معرفی مسئول روابط عمومی گنگ توان آذربایجان شرقی+سوابق

با صدور حکمی از سوی رئیس سبک گنگ توان آذربایجان شرقی، ناصر غلامی هوجقان بعنوان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *