شنبه , 29 اردیبهشت 1403 - 11:30 قبل از ظهر
تست هوشی که ۹۰ درصد افراد نمیتوانند حلش کنند - حل تست هوش استنسیل

تست هوشی که ۹۰ درصد افراد نمیتوانند حلش کنند – حل تست هوش استنسیل

 یک تست هوش و اندازه گیری IQ  که از مردم می‌خواهد یک معمای استنسیل اولیه را حل کنند، تقریباً همه بزرگسالان را با 90 درصد ناتوانی در یافتن پاسخ مواجه کرده است – آیا  شما می‌توانید آن را حل کنید؟ تست هوشی که ۹۰ درصد افراد نمیتوانند حلش کنند – حل تست هوش استنسیل آیا می توانید توهم استنسیل را شکست دهید؟
معماها راه بسیار خوبی برای فعال نگه داشتن ذهن و بهبود عملکرد شناختی شما هستند، و در حالی که حل برخی از رایج ترین بازی های فکری که ممکن است به صورت روزانه مشاهده کنید برای ذهن تیزبین بسیار آسان است، اما برخی دیگر افراد را کاملاً گیج می کنند. مانند این، که 90 درصد از بزرگسالان قادر به حل آن نبودند، علیرغم اینکه برای کودکان ساخته شده بود.
بازی فکری کلاسیک بیش از یک قرن پیش در سال 1920 توسط یک روانشناس آمریکایی به نام گریس آرتور ساخته شد که در ابتدا آن را به عنوان یک تست هوش طراحی کرد و متوجه شد که سایر تست‌های آن زمان بر پاسخ‌های کلامی تکیه داشتند و برای افراد ناشنوا یا افراد ناشنوا به سختی انجام می‌شد. از زمینه های فرهنگی مختلف تا دهه 1950 به طور گسترده ای برای آزمایش ضریب هوشی کودکان و بزرگسالان استفاده می شد – اما این روزها 90٪ از مردم نمی توانند به آن پاسخ دهند. پس میخوای انجامش  بدی؟
تست هوشی که ۹۰ درصد افراد نمیتوانند حلش کنند - حل تست هوش استنسیل

حل تست هوش استنسیل

 به تصویر بالا نگاه کنید. شکل آبی، سیاه و سفید را در بالا و یک سری اشکال دیگر را در زیر آن خواهید دید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مشخص کنید برای ایجاد طرح کامل در بالای تصویر به کدام یک از اشکال نیاز دارید. و در حالی که ممکن است مانند یک نسیم به نظر برسد، بسیار دشوارتر از آن چیزی است که شما تصور کنید.
 آیا تا به حال آن را حل کرده اید؟ طرح بالای تصویر را می توان با استفاده از شش شکل از 12 شکل موجود در تصویر ایجاد کرد، بنابراین باید به دقت بررسی کنید تا بفهمید کدام یک از الگوها را باید روی هم قرار دهید تا راه حل پیدا کنید. . اگر به راهنمایی نیاز دارید، فقط سعی کنید به ترتیب معکوس به پازل نگاه کنید. پس زمینه چه رنگی است؟ چه رنگ هایی در بالای تصویر وجود دارد؟ اگر هنوز در تلاش برای یافتن پاسخ هستید، دوباره بروید.
الان فهمیدم؟ ما در شرف ارائه پاسخ به شما هستیم، بنابراین اگر نمی‌خواهید بدانید، بیشتر از این اسکرول نکنید! و به یاد داشته باشید، 90٪ از بزرگسالان در تکمیل این پازل شکست می خورند، بنابراین اگر شما نیز کاملاً گیج شده اید، زیاد نگران نباشید.

پاسخ تست هوش  :

پاسخ  تست هوشی که ۹۰ درصد افراد نمیتوانند حلش کنند – حل تست هوش استنسیل که به دنبال آن بودید این است: H, F, I, B, E, L.

مطلب پیشنهادی

عکس های مارگو رابی و همسرش

در صنعت فیلم و بازیگری، همواره نام‌هایی پرافتخار به یادگار مانده‌اند که با تلنگری از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *