سه شنبه , 1 خرداد 1403 - 1:02 بعد از ظهر
10 شخصیت سریال «مردگان متحرک» که نیاز به سریال جداگانه دارند

10 شخصیت سریال «مردگان متحرک» که نیاز به سریال جداگانه دارند

10 شخصیت سریال «مردگان متحرک» که نیاز به سریال جداگانه دارند

مردگان متحرک پس از پایان جنجالی سریال اصلی که نتوانست بسیاری از طرفداران وفادار را تحت تاثیر قرار دهد، خود را احیا کرد. از سریال فرعی «شهر مردگان» تا سریال‌های بسیار محبوب «داریل دیکسون» و «کسانی که زنده‌اند»، این جهان در حال گسترش است و همچنان شخصیت‌های باسابقه با زره غیرقابل نفوذ داستانی مورد احترام قرار می‌گیرند.

طرفداران می‌خواهند این فرنچایز با ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز و درگیری‌های طاقت‌فرسایی که دنیای خطرناک مردگان متحرک را پیچیده‌تر و گسترش می‌دهد، ادامه یابد. با این حال، کش دادن خطوط داستانی شخصیت‌هایی که از قبل طولانی شده‌اند، راه خوبی برای از بین بردن اعتبار دنیای مردگان متحرک است. برای گسترش جهان با داستان‌های تازه و شخصیت‌های جالب، این فرنچایز از قبل شخصیت‌های استثنایی برای کار کردن دارد که اغلب دست کم گرفته می‌شوند. این شخصیت‌های محبوب پتانسیل برجسته کردن برخی موقعیت‌های دست‌کم‌گرفته‌شده را دارند، که می‌توان آن‌ها را از طریق یک اسپین‌آف دیگر، مینی‌سریال یا حتی یک فیلم کوتاه هیجان‌انگیز روایت کرد.

Connie  مهارت‌های خاصی دارد

10 شخصیت سریال «مردگان متحرک» که نیاز به سریال جداگانه دارند

اگرچه کونی از اولین حضورش در «مردگان متحرک» شخصیت دوست‌داشتنی‌ای بود، اما به طرز چشمگیری دست کم گرفته شده است. او به عنوان یک بازمانده سرسخت و دوست صمیمی شخصیت‌های نمادینی مانند دریل دیکسون شناخته می‌شود، اما توانایی‌های منحصر به فرد او دست کم گرفته شده‌اند. در فصل ۱۱، او نقش مهمی در افشای فساد زیر نظر فرماندار پاملا میلتون و انقلاب در جامعه مشترک المنافع بازی کرد.

در قسمت پایانی، او همچنان یک روزنامه‌نگار است، درست مانند قبل از آخرالزمان، و اطمینان حاصل می‌کند که رهبران جدید جامعه مشترک المنافع صادقانه و واقعاً برای خیر جامعه کار می‌کنند. حتی در یک فیلم کوتاه یا مینی‌سری، تماشای برجسته شدن نقش کونی جذاب خواهد بود. دادن یک ماموریت جانبی جذاب به این شخصیت، تنها فرد ناشنوا در «مردگان متحرک» را نیز برجسته می‌کند و بر توانایی این فرنچایز در احترام به تنوع تأکید می‌کند.

Jerry یکی از دوست داشتنی‌ترین شخصیت‌های مردگان متحرک است

10 شخصیت سریال «مردگان متحرک» که نیاز به سریال جداگانه دارند

وقتی صحبت از وفاداری در دنیای خشن این منظره پس از آخرالزمان می‌شود، فداکاری برای دیگران می‌تواند پیچیده شود. با این حال، جری یکی از وفادارترین شخصیت‌ها در کل فرنچایز است. از پادشاهی گرفته تا تپه، اسکندریه و جامعه مشترک المنافع، جری به رهبران و همراهان خود وفادار ماند.

او فردی دلسوز و دوست داشتنی بود که تماشاگران از دیدن او با همسر و فرزندانش به پایان خوشی هیجان زده شدند. پس از انقلاب در جامعه مشترک المنافع، جری به همراه خانواده اش در اسکندریه زندگی می کند. شخصیتی با چنین تعهد استثنایی نمی تواند کم استفاده شود. داستانی که بهترین ویژگی‌های جری را برجسته کند، کمی از سبکی و عشق مورد نیاز را به مضامین تاریک دنیای مردگان متحرک اضافه می‌کند.

Eugene از صفر به قهرمان تبدیل شد

10 شخصیت سریال «مردگان متحرک» که نیاز به سریال جداگانه دارند

یوجین پورتر در میان انبوه عظیم شخصیت‌های مردگان متحرک، یکی از بحث‌برانگیزترین‌هاست. او در ابتدا ترسو و حیله‌گر بود و او را غیرقابل اعتماد می‌کرد. با این حال، او زمانی که در طول جنگ نجات‌دهندگان به نیگان خیانت کرد و به پیروزی متحدانش کمک کرد، اعتماد بسیاری را دوباره به دست آورد. در جامعه مشترک المنافع، او به ناحق به قتل پسر پاملا متهم شد، اما در نهایت زندگی شادی را با همسرش، مکس، و دخترشان، رزی، داشت.

شخصیتی با چنین قوس استثنایی به اندازه قهرمانان آشکار این فرنچایز پتانسیل دارد. داستان یوجین در صورت فرصت می‌تواند گسترش یابد تا نشان دهد چگونه کسی با چنین ذهن منحصربه‌فرد می‌تواند به بازسازی و احیای جوامع برای خودکفایی به روشی مشابه گذشته جهان کمک کند.

بیشتر بخوانید :

Mercer قهرمانی است که به زمان بیشتری برای درخشش نیاز دارد

بسیاری از قهرمانان مردگان متحرک شخصیت‌های قدیمی هستند، اما مایکل مرسر افزودنی فوق‌العاده به دنیای آخرالزمانی بود. اگرچه او فقط در فصل آخر سریال حضور داشت، اما از یک ژنرال فداکار به یک انقلابی تبدیل شد که به اصلاح اشتباهات جامعه خود کمک کرد. در قسمت پایانی، مرکر معاون فرماندار بود و در کنار حزقیال برای حفظ صلح و رفاه در جامعه مشترک المنافع کار می‌کرد. پتانسیل بی‌پایانی برای گسترش خط داستانی مرسر وجود دارد.

به عنوان شخصیتی از منبع اصلی، این فرنچایز می‌تواند از canon استفاده کند یا یک نقشه جدید ایجاد کند. به عنوان یک شخصیت مهم در دنیای فرنچایز، سناریوهای زیادی وجود دارد که می‌تواند دنیای مردگان متحرک را گسترش دهد. همچنین مقدمه‌ای که داستان مرسر را قبل از جامعه مشترک المنافع و فصل ۱۱ برجسته می‌کند، قوس جذابی برای پر کردن خواهد بود.

Lydia داستانی پیچیده‌ترین را دارد

همه کودکانی که در آخرالزمان بزرگ شده‌اند، کودکی سختی را گذرانده‌اند، اما خط داستانی لیدیا از بقیه منحصربه‌فرد است. در حالی که بچه‌هایی مثل کارل و جودیت توسط قهرمانانی مثل ریک و میشون بزرگ شدند، لیدیا توسط یک شرور غیرقابل انکار بزرگ شد که به جای اینکه با آن‌ها به عنوان دشمنی که هستند رفتار کند، مردگان متحرک را ستایش می‌کرد.

اینکه لیدیا با قدرت باورنکردنی علیه مادرش، آلفا، برود و برای قهرمانان بجنگد، حتی اگر به معنای پشت کردن به همه چیزهایی بود که تا به حال می‌دانست، کار آسانی نبود. در قسمت پایانی، لیدیا پس از از دست دادن بازویش، به همراه شریک زندگی‌اش، الیجا، بین جوامع برای رساندن پیام‌های تپه رفت و آمد می‌کند. این مسئولیت مهم به سازندگان مردگان متحرک فرصت زیادی می‌دهد تا سناریوی جذاب را خلق کنند که بر لیدیا تمرکز دارد.

Morgan بازمانده مورد علاقه طرفداران با سابقه طولانی است

تعداد کمی از شخصیت‌ها سفری به غیرعادی مورگان جونز داشته‌اند. او در مردگان متحرک، پس از از دست دادن همسر و فرزندش، با برخورد اتفاقی با یک مربی الهام‌بخش، دوباره انسانیت خود را به دست آورد. مورگان پس از مبارزه با عدم تمایل به کشتن در طول جنگ نجات‌دهندگان، به شخصیت محوری در «از مردگان متحرک بترسید» تبدیل شد و سفری استثنایی دیگر را پشت سر گذاشت که منجر به بازگشت او به اسکندریه با دخترش، مو، در قسمت پایانی شد.

مورگان به طور معقولی می‌تواند در یکی از اسپین‌آف‌های فعلی بازگردد، اما این شخصیت محبوب شایسته نمایشی است که بر او تمرکز دارد. از آنجایی که بسیاری از بینندگان مشتاق هستند بدانند پس از پایان‌بندی مردگان متحرک در اسکندریه و سایر جوامع چه خبر بوده است، مینی‌سریالی اختصاصی به سفرها و موانع او قبل از بازگشت به خانه، افزودنی خوشایند به فرنچایز خواهد بود.

Judith پتانسیل تبدیل شدن به شخصیت اصلی نسل بعدی را دارد

جودیت گرایمز با از دست دادن موقت پدر و سپس مادرخوانده‌اش، خط داستانی استثنایی داشته است. تماشاگران از فصل آخر که خط داستانی او را با برادرش کارل با شلیک شدن و زنده ماندن برای کمک به رشد و شکوفایی جامعه‌اش مطابقت می‌دهد، تحت تأثیر قرار گرفتند. فرنچایز مردگان متحرک در صورت فرصت می‌تواند از طریق خطوط داستانی نسل بعدی گسترش یابد.

در حالی که داستان‌ها در ابتدا شخصیت‌های قهرمان قدیمی مانند ریک و مورگان را دنبال می‌کردند، زمان سپری‌شده این امکان را داده است تا روی نسلی که در آخرالزمان بزرگ شده‌اند تمرکز شود. داستانی متمرکز بر شخصیتی مانند جودیت گرایمز، دیدگاه‌های مخالف کسانی را که بعد از آخرالزمان بزرگ شده‌اند در مقابل کسانی که در هرج و مرج دنیای مردگان متحرک بزرگ شده‌اند، خلاصه می‌کند.

Ezekiel رهبری است که حرف‌های بیشتری برای گفتن دارد

پس از پایان مردگان متحرک، بینندگان در این فکر بودند که آینده جامعه مشترک المنافع چگونه خواهد بود. با این حال، با توجه به اینکه رهبری قدرتمندی مانند حزقیال پس از سرنگونی پاملا میلتون و انقلاب رهبری جامعه مشترک المنافع، فرماندار این جامعه قدرتمند شد، امیدوارکننده بود.

راه‌های مختلفی وجود دارد که یک اسپین‌آف می‌تواند با تمرکز بر حزقیال پیش برود، از جمله مشاهده حکومت او بر جامعه مشترک المنافع یا پیشینه او قبل از پادشاهی. مقدمه‌ای می‌تواند شرح دهد که چگونه حزقیال پادشاه شد و اعتماد ببرش، شیوا، را به دست آورد. از طرف دیگر، یک اسپین‌آف مدرن می‌تواند بیشتر پیشرفت کند که چگونه جهان تحت حکومت رهبرانی مانند حزقیال در حال شکوفایی است.

Dwight & Sherry به پناهگاه می‌روند

در پایان «از مردگان متحرک بترسید»، دوایت و شری، که اکنون رهبران «مادر» (پیش از این پدر) هستند، به دنبال مکانی امن برای انتقال جامعه خود هستند. این دو تصمیم می گیرند که پناهگاه نیگان در ویرجینیا مکان خوبی برای بازسازی است، با وجود آسیب هایی که در آنجا متحمل شده اند و بدون اینکه بدانند این ساختمان طی چند سالی که آنها رفته اند به چه وضعیتی درآمده است.

اگرچه پایان آنها بینندگان را دچار اختلاف نظر کرد، اما دیدن سفر آنها به پناهگاه و تأثیر تصمیماتشان بر خودشان، مردمشان و جوامع اطراف آن منطقه، از جمله اسکندریه، هیل‌توپ و جامعه مشترک‌المنافع، جالب خواهد بود. داستانی اختصاصی به این دو شخصیت دست کم گرفته شده نیز می تواند به طور معقولی به سایر اسپین‌آف‌ها، مانند «شهر مردگان»، سرایت کند.

Gabriel مسیر رستگاری استثنایی را طی کرده است

وقتی گابریل در «کسانی که زنده‌اند» با ظاهری غیرمنتظره، فاش کرد که او و جادیس (آن) سال‌هاست به طور مخفیانه با هم ملاقات می‌کنند، دوباره توجه مخاطبان را به خود جلب کرد. قبل از این سکانس فلاش‌بک، بینندگان می‌دانستند که نتیجه‌گیری گابریل رستگاری بوده است، از مردم جامعه مشترک‌المنافع دفاع می‌کند و خواستار باز کردن دروازه‌ها توسط رهبران ثروتمند برای نجات مردم شهر می‌شود (که او در ابتدای آخرالزمان برای جماعتش نتوانست انجام دهد).

در حال حاضر، گابریل به احتمال زیاد هنوز رهبر برجسته‌ای در اسکندریه است، دخترخوانده‌اش کوکو (فرزند همسر متوفی‌اش، روزیتا) را بزرگ می‌کند و در کلیسای تازه تأسیس‌شده‌اش موعظه می‌کند. با این حال، با وجود چنین قوس استثنایی، طرفداران فقط می توانند فرض کنند که اگر سازندگان فرصتی به او بدهند تا دوباره بدرخشد، داستان های هیجان انگیز دیگری از دیدگاه گابریل باقی مانده است.

مطلب پیشنهادی

رتبه‌بندی ۱۱ شخصیت شرور اصلی سریال Fear The Walking Dead

رتبه‌بندی ۱۱ شخصیت شرور اصلی سریال Fear The Walking Dead

رتبه‌بندی ۱۱ شخصیت شرور اصلی سریال Fear The Walking Dead سریال Fear the Walking Dead …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *