شنبه , 1 اردیبهشت 1403 - 0:48 قبل از ظهر

5 دلیل که چرا ونکوور قابل زندگی ترین شهر آمریکای شمالی است

5 دلیل که چرا ونکوور قابل زندگی ترین شهر آمریکای شمالی

ونکوور در سالهای اخیر توجه بین المللی را به خود جلب کرده است . با شروع نمایشگاه Expo ‘86 ، این نمایشگاه گردشگران بین المللی را به خود جلب کرد و عناوینی را در سرتاسر جهان به وجود آورد ، و مجدداً با بازی های المپیک زمستانی 2010 این اتفاق افتاد. اکنون اکونومیست ونکوور را به عنوان نخستین شهر قابل زندگی در آمریکای شمالی و در رتبه پنجم جهان قرار می دهد – در اینجا پنج دلیل وجود دارد که ونکوور مکانی بسیار مطلوب برای زندگی است.

  • یک محیط فوق العاده زیبا

اصطلاح “سوپر ، طبیعی بریتیش کلمبیا” توسط اسلام قبل از میلاد برای یکی از بزرگترین مزایای استان ابداع شده است: موقعیت جغرافیایی زیبای آن در شمال غربی اقیانوس آرام است . هسته مرکزی شهر ونکوور ، محاصره شده توسط اقیانوس ها و کوه ها ، از هر نقطه دیدنی در شهر منظره ای تماشایی را ایجاد می کند. دریایی که در اطراف محله های ساحلی ونکوور مانند یلتاون ، زغال سنگ بندر ، خلیج انگلیسی و پارک استنلی مار مار  ، باران و درخشش زیبایی دارد.

  • زندگی و کار در مرکز شهر

زیرساخت هسته مرکزی این شهر بدان معنی است که ساکنان می توانند هم در مرکز شهری آن زندگی کنند و هم کار کنند. بر خلاف برخی از شهرهای بزرگ در سراسر جهان که در آن شهر برای کار در شهر واقع شده است و حومه شهر برای زندگی است ، ونکوور این دو را با هم ادغام می کند. برای بسیاری از کسانی که در مرکز شهر زندگی می کنند و رفت و آمد کمتری دارند ، این منجر به شیوه های حمل و نقل پایدار مانند دوچرخه و حمل و نقل عمومی شده است. همه اقدامات خوب برای یک شهر با هدف یکی از سبزترین ها تا سال 2020.

  • ساحل غربی بهترین ساحل است

در حالی که شهرهای ساحل شرقی ، مانند مونترال و تورنتو ، دمای منفی حدود منهای 20 درجه و سردتر را دارند ، زمستان های ونکوور گرم ترین و معتدل در کانادا است. این مکان به عنوان دومین مکان گرم در کانادا با رتبه اول ، و همسایه ویکتوریا در رتبه دوم قرار دارد. اگرچه مطمئناً در بارش باران گرفتار خواهید شد ، اما برف در زمستان می تواند نادر باشد (و اتفاق می افتد).

  • بیرون بازی کنید

درست در خارج از هسته شهری ونکوور تعداد نامحدودی از فعالیتهای فضای باز نامحدود است: مسیرهای پیاده روی در کوههای محلی ، قایقرانی در False Creek ، پاراگراف در Deep Cove یا رانندگی از دریا به بزرگراه آسمان به کوه Whistler ، تفریحی اسکی با رتبه برتر آمریکای شمالی ، واقع در یک ساعت و نیم دور تر  .

  • تحصیلات

ونکوور دارای خیابانهای خیابانی – و کتابهای هوشمند نیز هست. این شهر محل  برخی از مدارس برتر استان می باشد .

 

مطلب پیشنهادی

 جاهای دیدنی خوروین

 جاهای دیدنی خوروین

 جاهای دیدنی خوروین :روستای خوروین، یکی از نقاط فراموش‌نشدنی است که در دل استان البرز، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *