شنبه , 29 اردیبهشت 1403 - 9:57 قبل از ظهر

خواندنی هایی از سریال خواهران بد 

خواندنی هایی از سریال خواهران بد

Bad Sisters قرار است رضایت‌بخش‌ترین فینال تلویزیونی سال را به ما ارائه دهد این سریال جذاب در ده قسمت در آگوست 2022 به بیرون آمد و توانست نظر مخاطبان زیادی را به خود جذب کند . حال اینجا خواندنی هایی از سریال خواهران بد را برای شما شرح می دهیم . تماشای تلاش‌های ناموفق خواهران شجاع گاروی برای از بین بردن برادر شوهر نفرت‌انگیزشان، جی‌پی، خسته‌کننده است. من نمی توانم صبر کنم تا لحظه با شکوه مرگ او را ببینم

آیا در حال حاضر شرور نفرت انگیزتر از JP خواهران بد در تلویزیون وجود دارد؟

من نمی توانم شخصیتی را که بیشتر از آن متنفر بودم و با چنین اعتقادی، به جز بدی غیرقابل جبران کلس بنگ، فکر کنم، کسی که روزهای خود را با این اندازه می سنجد که می تواند نه تنها همسرش، گریس، بلکه خواهران صمیمی او را نیز وحشت زده کند. . او خرده پا، سادیست، خودخواه و کنترل کننده است. او مردی خارق‌العاده است، مردی که به‌طور غیرقابل توجیهی پر از خودش است که این یک معجزه است که او در صفحه نمایش جای می‌گیرد. نام مستعار او، “خارج”، مهربان ترین چیزی است که کسی در مورد او می گوید.

JP و شخصیتش چگونه است ؟

آزار خانگی و ظلم بی وقفه خوراک کمدی معمولی شما نیست، با این حال تعداد کمی از برنامه های امسال به اندازه خواهران بد سرگرم کننده بوده اند. این کمک می کند که جی پی در همان ابتدا مرده باشد، و بیشتر داستان به صورت فلش بک گفته می شود، بنابراین مخاطب از دانستن اینکه در جایی در امتداد خط، به موفقیت خود خواهد رسید، احساس آرامش می کند. با نزدیک شدن به قسمت آخر آن، ما هنوز whodunnit را نمی دانیم، اما هیچ مظنون احتمالی وجود ندارد: جی پی به همه دلیلی می دهد که بخواهند او بمیرد، و تقریباً همه خواهران گاروی مایلند تا به این صفحه بروند.

درگیری خواهران بد با JP

 شارون هورگان، که این را از یک فیلم اصلی بلژیکی به نام Clan اقتباس کرده است، در نقش خواهر بزرگ و مادرسالار، ایوا، بازی می کند که حرفه موفقیت آمیز او به سختی توسط JP برچیده می شود. آن ماری داف گریس است که به دلیل سال‌ها آزار و اذیت شوهرش به حضوری شبح‌آمیز تبدیل شده است. سارا گرین همان بی‌بی است که با چشم‌هایش (پیامد یک درگیری با جی‌پی) ظاهری به سبک Kill Bill می‌دهد. Eva Birthistle اورسولا است که برادر شوهرش ماجرای او را افشا می کند و این تمام چیزی نیست که او فاش می کند. ایو هیوسون کوچکترین خواهر، بکا، گمشده و بی بند و بار است، و رویاهای او توسط جی پی از بین می رود، ظاهراً فقط برای ورزش.


پس از اینکه او هر یک از آنها را به حد خود می رساند، چهار زن برای نجات گریس و دخترش، بلانید، از چنگال او با ضربه زدن به او توطئه می کنند. بسیاری از شوخ طبعی خود را از این واقعیت می گیرد که آنها در قتل هایی که مدام برنامه ریزی می کنند چندان خوب نیستند. هر قسمت با این حس شروع می‌شود که می‌تواند در آن یک خواهر موفق شود، که تنش را ادامه می‌دهد – اگرچه پس از نه قسمت، JP به طور معجزه‌آسایی هنوز زنده است و نتوانسته با آتش، سم، آب یا آب بمیرد. پینت بال یخ زده

داستان فرعی سریال خواهران بد

این سرگرم کننده و خنده دار است – داستان فرعی بیمه و برادران کلافین، لحن مسخره ای را اضافه می کنند، البته با ته رنگ های مشابهی – اما حال و هوای آن کاملاً متعادل است. برای بسیاری از سریال‌ها، ما به دنبال موفقیت خواهران گاروی در کشتن جی پی هستیم، که با یک تمایل ساده برای اجرای عدالت هدایت می‌شود. با این حال، درک این موضوع ناراحت کننده بود که من می خواستم این اتفاق بیفتد تا اینکه بخواهم گریس جی پی را ترک کند، یا او توسط قانون مجازات شود. جنایات JP – آزار خانگی، رفتار اجباری، ایجاد تصاویر جنسی با فریب و موارد دیگر – اغلب بدون مجازات می مانند. دانستن اینکه افول او اجتناب ناپذیر است، مهم نیست که چگونه این اتفاق بیفتد، نشانه ای از کاتارسیس، درست یا نادرست، ارائه می دهد.

Bad Sisters بی عیب و نقص نیست. هشت قسمت از 10 قسمتی که برای دریافت پاسخ ما نیاز است، فشرده تر بود. گاهی اوقات، تاریکی و روشنایی با همدیگر ناآرام هستند: اتفاق بکا با فریزر و دوست مسن‌اش هولناک و کابوس‌آمیز است، اگرچه شاید این درس سنگینی باشد که در رویای قتل چه چیزی به شما می‌دهد. اما این یکی از برنامه های مورد علاقه من در سال شد. از آهنگ تم آن (پی جی هاروی که لئونارد کوهن را پوشش می دهد) تا مناظر باشکوه آن (دوبلین و اطراف آن) بسیار سرگرم کننده و بسیار شیک بوده است، تماشای آن لذت بخش است. من دوست داشتم از جی پی متنفر باشم و مشتاقانه منتظرم تا بفهمم آیا و چگونه خواهران گاروی بر شیطان خود غلبه می کنند یا خیر.

چرا بی بی چسب چشم می پوشد؟

بی‌بی گاروی در Bad Sisters یک وصله چشم دارد که چشم راست آسیب دیده او را می‌پوشاند. در قسمت 5، مشخص می شود که چشم او در یک تصادف رانندگی با جان پل مجروح شده است. او اکنون بدون بینایی در چشم راست خود باقی مانده است. مخاطب در یک فلاش بک از این حادثه مطلع می شود.

در پایان خواهر بد چه اتفاقی می افتد؟

این اپیزود نشان داد که – علیرغم تلاش‌های زیاد خواهرها برای کشتن برادر شوهرشان – در واقع گریس بود که پس از کشف اینکه او به اوا حمله کرده و باعث سقط جنین شوهرش شده بود، به قتل رسید.

خواهران بد بر چه اساسی است؟

خواهران بد (با نام اصلی زمرد) یک مجموعه تلویزیونی کمدی سیاه ایرلندی است که توسط شارون هورگان، دیو فینکل و برت بائر ساخته شده است. داستان آن در دوبلین می گذرد و بر اساس سریال فلاندری Clan است که توسط مالین سارا گوزین ساخته شده است. این سریال در ایرلند فیلمبرداری شده است. دو قسمت اول در 19 آگوست 2022 پخش شد.

چند قسمت Bad Sisters خواهد بود؟

این مجموعه 10 قسمتی داستان پنج خواهر را روایت می کند که قول می دهند در هر کاری از یکدیگر محافظت کنند، حتی اگر این به معنای ارتکاب قتل باشد. نیوزویک همه چیزهایی را که باید در مورد آنچه در قسمت پایانی Bad Sisters اتفاق افتاد و اینکه چرا ممکن است برای فصل 2 بازنگردد، بدانید.

خلاصه ی داستان سریال خواهران بد

بعد از این که خواندنی هایی از سریال خواهران بد خواندید نوبت به خلاصه ی کل سریال می رسد . شارون هورگان در نقش اوا گاروی، خواهر بزرگ خانواده گاروی که از خواهران کوچکترش محافظت می کند و پس از مرگ والدینشان از آنها مراقبت می کند. ایوا مجرد است و ناباروری او نقش مهمی در شکست روابط گذشته او دارد. او با جان پل در وهله اول به دلیل رفتار او با گریس در تضاد قرار می گیرد، اما همچنین در محل کار که هر دو برای ارتقای یکسان درخواست می کنند.
آن ماری داف در نقش گریس ویلیامز، دومین خواهر بزرگ خانواده گاروی، همسر جان پل و مادر بلانید. گرچه او عاشق شوهرش است، اما گریس توسط نقش های سنتی خود به عنوان همسر و مادر خفه می شود و جان پل به او حداقل استقلال را می دهد. رابطه او با خواهرانش به دلیل نیاز او به دفاع از رفتار بد شوهرش دور می شود.


Eva Birthistle در نقش اورسولا فلین، خواهر میانی خانواده گاروی، همسر دونال و مادر سه فرزند. اورسولا به عنوان پرستار کار می کند و با بن رابطه خارج از ازدواج دارد. او پس از اینکه جان پل متوجه رابطه او شده و تهدید به اطلاع دونال می کند، با او درگیر می شود.
سارا گرین در نقش بی بی گاروی، دومین خواهر کوچک خانواده گاروی، همسر نورا و مادر یک پسر خوانده. او پس از اینکه جان پل مسئول تصادف اتومبیلی است که منجر به از دست دادن چشم او شد، با او درگیر می شود. او یک چشم‌بند می‌بندد و انگیزه‌ای برای تصمیم خواهران برای قتل جان پل است.
ایو هیوسون در نقش بکا گاروی، کوچکترین خواهر خانواده گاروی. او یک ماساژ درمانی است که آرزو دارد استودیوی خود را باز کند. او پس از اینکه جان پل موافقت خود را برای سرمایه گذاری در تجارت او نادیده گرفت، با او درگیر می شود. او با متیو رابطه ای را آغاز می کند و متوجه نمی شود که شرکت بیمه او در حال بررسی مرگ جان پل است.
برایان گلیسون در نقش توماس کلافین، نماینده بیمه در Claffin & Sons. او پس از خودکشی پدرش که کسب و کار را تا مرز ورشکستگی بد مدیریت کرده است، کسب و کار خانواده اش را به دست می گیرد. او تحقیقات بیمه ای را در مورد مرگ جان پل به عنوان آخرین تلاش برای نجات آژانس بیمه باز می کند و به قتل خواهران گاروی مشکوک می شود.
داریل مک کورمک در نقش متیو کلافین، برادر توماس. او نوازنده ای است که پس از مرگ پدرش به برادرش ملحق می شود تا در Claffin & Sons کار کند و با بکا رابطه برقرار می کند و متوجه نمی شود که او در تحقیقات بیمه او مظنون است.
اسد بواب در نقش گابریل، اوا و همکار جان پل. او با اوا دوستی برقرار می کند که او آن را به عنوان علاقه عاشقانه اشتباه می گیرد. او به او فاش می‌کند که همجنس‌گرا است، اگرچه بیرون سر کار نیست.
کلاس بنگ در نقش جان پل ویلیامز، شوهر گریس و پدر بلنید. او فردی بی رحم، انتقام جو و بدرفتار است که بر زندگی همسر و دخترش کنترل کامل دارد و با بقیه خواهران گاروی درگیر می شود. او در ابتدای سریال به‌عنوان متوفی اخیر تصویر می‌شود، اما شرایط مرگ او مشخص نیست.

اگر می خواهید در مورد کارگردان سریال بریکینگ بد بدانید کلیک کنید .

مطلب پیشنهادی

سریال جویی چرا کنسل شد

چرا سریال جویی کنسل شد ؟

جویی: دنباله ای نه چندان موفق برای سریال “دوستان” جویی، یک سریال کمدی موقعیت محصول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *