پنجشنبه , 31 خرداد 1403 - 1:25 بعد از ظهر

معرفی مسئول روابط عمومی گنگ توان آذربایجان شرقی+سوابق

با صدور حکمی از سوی رئیس سبک گنگ توان آذربایجان شرقی، ناصر غلامی هوجقان بعنوان مدیر روابط عمومی این سبک در استان معرفی شد.

فرهاد بابایی اقدم نماینده و رئیس سبک هوکونگ فو استان آذربایجان شرقی با صدور حکمی ناصر غلامی هوجقان  را به عنوان مسئول روابط عمومی سبک گنگ توان استان منصوب کرد.
بر این اساس با برگزاری مراسم معارفه که با حضور فرهاد بابایی اقدم نماینده و رئیس سبک هوکونگ فو استان آذربایجان شرقی برگزار شد،ناصر غلامی هوجقان ضمن دریافت ابلاغ خود، رسما کار خود را از امروز آغاز کرد.
در این حکم آمده است:

حکم انتصاب

“زندگی خون سرخ می خواهد   فخر اقبال رایگان نیست

راستی صداقت، عشق و خلوص نیت در گفتار و عمل رضای باری تعالی و خلق او همواره در کلیه امور از خصایص وارسته و بارز مردان ایران زمین بوده و می باشد و در این بین مردان و زنان سخت کوش عرصه ورزش همواره سمبل رادمردی و مردم داری بوده و همچون نگین درخشان در قلوب جامعه می درخشند به راستی چنین نیک مردان و رنانی برای هر جامعه ای موجبات فخر و مباهات می باشند.
استاد”ناصر غلامی هوجقان”با توجه به شایستگی و شناخت مدیریتی که از جنابعالی در طول مدت فعالیت در عرصه پرورش تن و روان انسانها در ورزش رزمی و ملی ایرانیان سراغ داریم بدینوسیله جنابعالی بمدت یکسال بسمت “مسئول روابط عمومی آذربایجان شرقی”منصوب میگردید.
امید است با اتکال به خداوند هستی بهش و اهداف مقدس سبک گنگ توان را در جامعه جاری نموده و گزارش فعالیت خود را در یکماه گزارش نمایید.
“توفیقات روز افزون شما سرور گرانقدر را از ایزد منان خواستاریم نیکی پناه شما”

فرهاد بابایی اقدم
نماینده و رئیس سبک گنگ توان آذربایجان شرقی

ناصر غلامی هوجقان با مدرک تحصیلی کارشناسی مدیریت عملیات امداد و نجات، خبرنگار و فعال رسانه ای است که پیش از این  مسئول اطلاع رسانی و رابط خبری کمیته گردشگری ورزشی اردبیل ، مدیر روابط کونگ فو آزاد آذربایجان شرقی ، مسئول روابط عمومی هوکونگ فو آذربایجان شرقی و روابط عمومی شین کیو کشین کارته آذربایجان شرقی  هم بوده است.

مطلب پیشنهادی

سخنان بودا در مورد خدا

سخنان بودا در مورد خدا

سخنان بودا در مورد خدا :با گذشت هزاران سال، افکار و آموزه‌های بودا همچنان برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *