پنجشنبه , 30 فروردین 1403 - 1:14 قبل از ظهر
FILE - This July 9, 2019, file photo shows a sign outside of the Twitter office building in San Francisco. Twitter is banning all political advertising from its service, saying social media companies give advertisers an unfair advantage in proliferating highly targeted, misleading messages. (AP Photo/Jeff Chiu, File)

مدیر توییتر کیست ؟ 

مدیر توییتر کیست ؟

می خواهیم بدانیم مدیر توییتر کیست ؟ پاراگ آگراوال مدیر اجرایی است. او در سال 2011 به توییتر پیوست و از اکتبر 2017 تا نوامبر 2021 به عنوان مدیر ارشد فناوری (CTO) خدمت کرد.

گوگل و توییتر با یک معامله خرید به توافق رسیده اند – نه چیزی که بسیاری از سه ماه پیش انتظار داشتند.

گوگل در حال خرید مجموعه محصولات توسعه دهندگان توییتر است، از جمله مجموعه توسعه دهندگان Fabric که شامل سرویس گزارش خرابی Crashlytics است. توییتر Crashlytics را در سال 2013 خریداری کرد.

این دو شرکت شرایط معامله را به اشتراک نمی گذارند، اما به هر یک از اعضای تیم فابریک توییتر، پیشنهاد کار در گوگل داده شده است. یک منبع تیم را حدود 60 کارمند تخمین زد.

Fabric مجموعه ای از محصولاتی است که توییتر 18 ماه پیش عرضه کرد تا توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل را تشویق کند تا با برنامه اصلی توییتر ادغام شوند.

اما زمانی که این شرکت در ماه اکتبر دور دیگری از اخراج را اعلام کرد، همچنین اضافه کرد که تمرکز شرکت را بر روی چیزی که کارمندان آن را “Bluebird”، برنامه اصلی توییتر می‌نامند، متمرکز خواهد کرد. این کمتر از یک ماه پس از آن بود که توییتر تصمیم گرفت از کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود، Flight صرف نظر کند، پرچمی که توییتر در تلاش بود تا بفهمد در میان تمام تغییرات با Fabric چه کند.

در پاییز، توییتر شروع به بررسی گزینه‌هایی برای تخلیه کسب‌وکارهای حاشیه‌ای خود، مانند Fabric و Vine کرد، که دومی از آن زمان تعطیل شده است. طبق منابع متعدد، حداقل یک شرکت دیگر، مایکروسافت، علاقه‌ای به خرید Fabric نشان داد.

اما اکنون گوگل بر اساس یک پست وبلاگ، Fabric را پذیرفته و قصد دارد آن را با تیم توسعه‌دهنده خود، Firebase، ادغام کند.

Firebase، یک استارت‌آپ پشتیبان به‌عنوان یک سرویس، در سال 2014 توسط Google خریداری شد. پلتفرم توسعه‌دهنده از آن زمان گسترش یافته است و طبق گزارش‌ها، تعداد کاربران آن تا اواسط سال 2016 تقریباً چهار برابر شده و به 450000 نفر رسیده است و قابلیت‌های تحلیلی و ابزارهای توسعه تلفن همراه اضافه شده است.

به عنوان بخشی از این خرید، جف سیبرت و وین چانگ، بنیانگذاران Crashlytics، توییتر را ترک می کنند، اما به سمت گوگل نمی روند. (زیبرت در اوایل سال 2016 برای مدت کوتاهی سرپرست تیم محصول اصلی توییتر بود.)

Rich Paret که به عنوان بخشی از خرید اولیه Crashlytics به توییتر پیوست، یک مدیر مهندسی در بخش محصولات توسعه‌دهنده بوده و تیمی را که به سمت گوگل هدایت می‌شوند، رهبری خواهد کرد.

آگراوال متولد چه سالیست ؟

پاراگ آگراوال (متولد 21 مه 1984)  یک مهندس نرم افزار هندی-آمریکایی است که مدیر اجرایی (مدیرعامل) توییتر، شرکت است.

کودک و جوانی او چگونه گذشت ؟

آگراوال در اجمر، راجستان، هند به دنیا آمد. پدرش یک مقام ارشد در دپارتمان انرژی اتمی هند و مادرش استاد بازنشسته اقتصاد از موسسه فناوری Veermata Jijabai در بمبئی است. در سال 2001، او تحصیلات متوسطه و متوسطه را در مدرسه مرکزی انرژی اتمی و کالج شماره 4 به پایان رساند.

در سال 2005، آگراوال مدرک لیسانس فناوری خود را در علوم کامپیوتر و مهندسی از IIT بمبئی دریافت کرد. در آن سال، او به ایالات متحده نقل مکان کرد تا دکترای علوم کامپیوتر را از دانشگاه استنفورد تحت راهنمایی جنیفر ویدوم دنبال کند. پایان نامه دکترای او در استنفورد، منتشر شده در سال 2012، با عنوان “درج عدم قطعیت در مدیریت داده ها و یکپارچه سازی”.

چگونه وارد حرفه ی اکنون خود شد ؟

آگراوال دوره های کارآموزی تحقیقاتی را در Microsoft Research و Yahoo! تحقیقات قبل از پیوستن به توییتر به عنوان مهندس نرم افزار در سال 2011. در اکتبر 2017، توییتر انتصاب آگراوال را به عنوان مدیر ارشد فناوری پس از خروج آدام مسینجر اعلام کرد . در دسامبر 2019، جک دورسی، مدیر عامل توییتر، اعلام کرد که آگراوال مسئول پروژه Bluesky، ابتکاری برای توسعه یک پروتکل شبکه اجتماعی غیرمتمرکز خواهد بود. در نوامبر 2021، دورسی اعلام کرد که از سمت مدیرعاملی توییتر استعفا می دهد و آگراوال فوراً جایگزین او می شود.به عنوان مدیر عامل، به آگراوال غرامت سالانه 1 میلیون دلار و همچنین غرامت سهام به ارزش 12.5 میلیون دلار اعطا شد .

وضعیت سیاسی آگراوال

در مصاحبه ای با MIT Technology Review در نوامبر 2020، وقتی از آگراوال در مورد آزادی بیان سوال شد، گفت: “نقش ما این نیست که به اصلاحیه اول متعهد شویم، بلکه نقش ما خدمت به یک گفتگوی عمومی سالم است … [و به ] کمتر به فکر کردن درباره آزادی بیان تمرکز کنید، اما به این فکر کنید که چگونه زمانه تغییر کرده است.»

آگرال با چه کسی ازدواج کرده است ؟

Agrawal با Vineeta Agarwala، شریک عمومی در شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz ازدواج کرده است. آنها دو فرزند دارند که به ترتیب در سال های 2018 و 2022 متولد شده اند. او به عنوان مدیر عامل توییتر برای تولد دومین فرزندش مرخصی پدری گرفت.

توییتر چگونه کسب درآمد می کند؟

توییتر درآمد خود را به دو دسته تقسیم می کند: فروش خدمات تبلیغاتی که اکثریت قریب به اتفاق درآمد شرکت را تشکیل می دهد و مجوز داده و سایر خدمات. 4 رقبای اصلی توییتر شامل سایر شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند شرکت مادر فیسبوک Meta Platforms Inc.

آیا FB مالک توییتر است؟

این متن یک واقعیت جایگزین جذاب را به ما ارائه می دهد که در آن فیس بوک توییتر را تصاحب کرد و یک انحصار اساسی در بزرگترین و شناخته شده ترین شبکه های اجتماعی جهان ایجاد کرد.

کجا می توانم از توییتر شکایت کنم؟

به نمایه حساب بروید و نماد بیشتر را انتخاب کنید. گزارش را انتخاب کنید. انتخاب کنید که گزارش برای چه کسی باشد: خودم، شخص دیگری یا گروه خاصی از افراد، یا همه افراد در توییتر. در مرحله بعد، از شما می خواهیم اطلاعات بیشتری در مورد مشکلی که گزارش می دهید ارائه دهید.

آیا راهی برای تماس با توییتر وجود دارد؟

با ما در support.twitter.com/forms تماس بگیرید. ما می توانیم کمک کنیم. یک موضوع را انتخاب کنید. موضوعی را انتخاب کنید که مشکل شما را به بهترین شکل توصیف می کند، سپس فرمی را با جزئیات خاص خود پر می کنید.

مدیرعامل در TikTok چیست؟

در TikTok، مدیر عامل همان چیزی است که در زندگی واقعی انجام می دهد … مدیر اجرایی. اینکه در TikTok “مدیرعامل” چیزی خوانده شوید به این معنی است که شما در آن بهترین هستید. مدیر عامل چالش های رقص، مدیر عامل نظرات، مدیر عامل شرکت های ویروسی … شما ایده را دریافت می کنید.

آیا ایلان ماسک مالک توییتر است؟

ماسک در حال حاضر 9.1 درصد از سهام توییتر را در اختیار دارد و دومین سهامدار بزرگ این شرکت رسانه اجتماعی است. توییتر قبلا از ایلان ماسک برای پیوستن به هیئت مدیره خود دعوت کرده بود، اما رئیس اسپیس ایکس نپذیرفت. این یک خرید اهرمی غول پیکر است.

چرا ایلان ماسک توییتر را خرید؟

او گفت: ماسک در اوایل آوریل پیشنهاد خرید توییتر را داد و ارزش شرکت را از کمتر از 40 دلار در هر سهم به بیش از 50 دلار رساند. در حالی که تحت رکوردهای اخیرش که در سال 2021 ثبت شد، قیمتی که ماسک پذیرفت برای توییتر بپردازد، نسبت به قیمت معاملاتی آن زمان، حق بیمه مناسبی بود.

آیا توییتر یک شرکت خصوصی است؟

ایلان ماسک، میلیاردر، پس از قرارداد 44 میلیارد دلاری خود برای خرید این شبکه اجتماعی، قصد دارد توییتر را به یک شرکت خصوصی تبدیل کند. توییتر از سال 2013 یک شرکت سهامی عام بوده است، اما تنها دو بار در سال‌های 2018 و 2019 سود کسب کرده است.

آیا افراد مشهور برای توییت کردن پول می گیرند؟

برای یک توییت، سلبریتی که کمترین درآمد را دارد ۲۵۲ دلار درآمد دارد. این فرانکی مونیز از مالکوم در شهرت وسط است که در توییتر از @frankiemuniz استفاده می کند و بیش از 175000 دنبال کننده دارد. پردرآمدترین افراد مشهور در هر توییت 13000 دلار درآمد دارد.

ایمیل توییتر چیست؟

توییتر فقط از @twitter.com یا @e.twitter.com برای شما ایمیل ارسال می کند. با این حال، برخی از افراد ممکن است ایمیل های جعلی یا مشکوکی را دریافت کنند که به نظر می رسد توسط توییتر ارسال شده است. این ایمیل‌ها ممکن است شامل پیوست‌های مخرب یا پیوندهایی به وب‌سایت‌های هرزنامه یا فیشینگ باشد.

مطلب پیشنهادی

آیا هنر هوش مصنوعی می تواند جایگزین خلاقیت هنرمندان انسانی شود؟ این چیزی است که یک مطالعه جدید نشان می دهد

با استفاده از Midjourney، DALL-E، Stable Diffusion و سایر نرم افزارهای هوش مصنوعی که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *