یکشنبه , 26 فروردین 1403 - 10:59 قبل از ظهر
اپل تی وی پلاس

برنامه های رایگان در اپل تی وی

محتوای رایگان برای Apple TV

اگر Apple TV را خریداری کرده اید تا در بسیاری از برنامه ها و رویدادها ، خبر خوب است. اکوسیستم اپل محتوای رایگان زیادی ارائه می دهد. در حالی که توصیه می کنم مشترک Hulu Plus و Netflix شوید (آنها ارزش های خارق العاده ای دارند) ، می توانید از انتخاب گسترده مطالب رایگان با Apple TV و حتی بیشتر با iPad یا iPhone لذت ببرید.

توجه: این مقاله با استفاده از AirPlay برای پرتوهای محتوای رایگان اپل تی وی را پوشش می دهد. در ابتدا برای مدل نسل 2 و 3 نوشته شده بود ، با این حال ، هنوز هم در مورد Apple TV 4 صدق می کند.
اپل تی وی 4 جدید دارای یک اپ استور با هزاران برنامه است که بسیاری از آنها کانال های محتوا هستند. فروشگاه برنامه tvOS دارای برنامه های متعدد محتوای رایگان برای Apple TV 4 است.

به اپل تی وی 4 و tvOS علاقه دارید؟ این مقالات را بررسی کنید:

تماشای نمایش ها و فیلم های تلویزیونی رایگان در Apple TV – بررسی چندین برنامه محتوای tvOS رایگان برای Apple TV 4.
برنامه TVOS Apple TV – دارای 10 برنامه برتر و رایگان با پرداخت tvOS و یک فیلم YouTube با هر برنامه tvOS در فروشگاه App.
اپل تی وی 4: کتابچه راهنمای غیر رسمی – مجموعه ای از مقاله ها به شما کمک می کند تا بیشترین بهره را از Apple TV 4 ببرید.
کانال های تلویزیون اپل با هزینه – کانال های تلویزیون اپل برای مدل های نسل 2 و 3 سفارش داده شده توسط هزینه. این قیمت ها همچنین در مورد همان برنامه های TVOS Apple TV 4 اعمال می شود.

اپل تی وی ، به عنوان یک دستگاه مستقل ، محتوای رایگان زیادی را ارائه می دهد. اپل تی وی در حال حاضر دارای کانالهای زیر است: A&E ، ABC ، ABC News ، ACC Sports، AOL On، Apple Events، Bloomberg، CBS، CBS News، CBS Sports، CNBC، CNNgo، Crackle، Computer، Crunchyroll، Dailymotion، Disney، Disney Junior ، Disney XD، ESPN، Feeln، Flickr، FOX NOW، Fusion، FX NOW، FYI، HBO GO، HBO NOW، History، Hulu Plus، iCloud Photos، iMovie Theater، iTunes Festival، iTunes Radio، KORTV، Lifetime، M2M، MLB .TV ، MLS ، فیلم ها ، موسیقی ، تلویزیون NatGeo ، NBA ، NBC ، NBC Sports Extra Live ، Netflix ، NFL ، NHL ، 120 Sports ، PBS ، PBS Kids ، پادکست ها ، Qello ، رادیو ، Red Bull TV ، Showtime ، Showtime Anitime، کانال اسمیتسونیان ، Sky News ، Tastvant ، TED ، کانال Tennis Tennis Everywhere ، Beatles ، صحنه ، تریلر ، شوهای تلویزیونی ، UFC ، ایالات متحده اکنون ، Vevo ، Vimeo ، کانال هوا ، Willow ، WSJ Live ، WWE شبکه ، صفحه یاهو ، هالیوود جوان و YouTube.

توجه به این نکته ضروری است که برخی کانال ها نیاز به اشتراک پولی دارند ، در حالی که برخی دیگر باید با ارائه دهنده کابل یا ماهواره فعال شوند. بسیاری از کانال های تلویزیون اپل محتوای کاملاً رایگان ارائه می دهند و هیچ رشته ای به آن متصل نشده است. برای لیست کامل ، توضیحات و قیمت هر کانال تلویزیون اپل ، “کانالهای تلویزیون اپل” را بخوانید. اگر به دنبال یک مرجع سریع در مورد هزینه های کانال تلویزیون Apple TV هستید ، “کانال های تلویزیون اپل با هزینه” را بررسی کنید.

در حالی که این محتوای رایگان زیادی است ، می توانید چیزهای بیشتری را ببینید که آیا از iPad ، iPhone ، iPod Touch یا رایانه خود با استفاده از AirPlay پرتویی می کنید. در این مقاله به اکوسیستم iOS – Apple TV با iPad ، iPhone یا iPod Touch می پردازیم. اگر Mac یا رایانه شخصی دارید و از آینه های صفحه نمایش AirPlay استفاده می کنید ، حتی در نوک انگشتان محتوای رایگان بیشتری نیز دارید. همه این منابع محتوا با Apple TV کار می کنند ، اگرچه ممکن است برای دسترسی به آنها نیاز به یک دستگاه iOS داشته باشید. از آنجا که استفاده از این برنامه ها بسیار آسان است ، من نمی توانم ویژگی های آنها را با عمق بررسی کنم. اطلاعات برای فعال کردن AirPlay و مشاهده این محتوا در حالت تمام صفحه ارائه می شود. کیفیت ویدیو برای هر ارائه دهنده محتوا رتبه بندی می شود.

ارزیابی کیفیت فیلم تصور می کند از AirPlay و Apple TV در تلویزیون صفحه تخت استفاده خواهید کرد. برای اکثر این گزینه ها ، با تماشای نمایش ها به طور مستقیم بر روی iPad ، iPhone یا iPod Touch می توانید از کیفیت تصویر بهتری بهره مند شوید. من مانند بسیاری از افراد ، ترجیح می دهم تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم ها را در صفحه بزرگ ، در حالی که راحت نشسته اند ، تماشا کنم.

ABC

ABC ، به همراه بیشتر شبکه های اصلی (به استثنای FOX) ، از iPad ، iPhone یا iPod Touch به محتوای آنها اجازه می دهند. برنامه ABC به کاربران iOS اجازه می دهد قسمتهای کامل نمایش هایی مانند رقصیدن با ستاره ها ، رسوایی ، نشویل و موارد دیگر را تماشا کنند.
مانند اکثر شبکه های اصلی ، این اپلیکیشن به خوبی طراحی شده است ، اما تلاش چندانی برای دوست داشتن آن با AirPlay وجود ندارد. در حقیقت ، بسیاری از بررسی ها در فروشگاه App ادعا می کنند که این برنامه ها از AirPlay پشتیبانی نمی کنند. آنها پشتیبانی هوایی غیرمستقیم برای AirPlay را از طریق آینه کاری روی صفحه ارائه می دهند. برای لذت بردن از این نمایش ها در Apple TV ، کافیست صفحه نمایش AirPlay را روی دستگاه iOS خود روشن کنید. توصیه می کنم قبل از شروع برنامه این کار را انجام دهید. برای فعال کردن تصویر تمام صفحه از ویژگی بزرگنمایی در تلویزیون صفحه تخت خود استفاده کنید.

انگشت خود را از پایین هر صفحه بکشید تا مرکز کنترل را فاش کنید. از اینجا می توانید AirPlay و Mirroring را فعال کنید.
کیفیت ویدیوی برنامه ABC عالی نیست. این زیر تعریف استاندارد است. اگر مشکل شبکه را تجربه می کنید ، کیفیت فیلم بسیار بد است. اگر از ویژگی زوم در تلویزیون خود برای پر کردن صفحه نمایش استفاده می کنید ، کیفیت تصویر حتی بدتری را تجربه خواهید کرد. اگر به کیفیت تصویر بهتری نیاز دارید ، به دنبال نمایش در Netflix ، Hulu Plus یا iTunes باشید.

برنامه ABC دارای تبلیغات است. مانند اکثر مطالب آنلاین ، معاملات تجاری کوتاهتر است. مدت زمان استراحت تجاری کمتر از یک دقیقه است. این به شما امکان می دهد تا در کمتر از 25 دقیقه یک نمایش 30 دقیقه ای را تماشا کنید

CBS

برنامه CBS مشابه برنامه هایی است که توسط دیگر شبکه های اصلی ایجاد شده است. این قسمت کامل نمایش های محبوب مانند شخص مورد علاقه ، وگاس ، ابتدایی و بسیاری دیگر را ارائه می دهد. این برنامه هموار کار می کند و به خوبی طراحی شده است. کیفیت فیلم عالی نیست. برای مشاهده آن در تلویزیون صفحه تخت خود ، باید از آینه کاری صفحه نمایش AirPlay استفاده کنید.
مانند اکثر ارائه دهندگان محتوا ، تبلیغات وجود دارد. به هر حال هیچ چیز به عنوان یک ناهار رایگان وجود ندارد. با تبلیغات تلویزیونی ، برخلاف تبلیغات بنر وب ، وقت خود را می پردازید. این یک هزینه کوچک برای پرداخت است. اگر کیفیت بهتر و بدون تبلیغات می خواهید ، می توانید این نمایش را در iTunes خریداری کنید یا صبر کنید تا در Netflix منتشر شود. Hulu Plus کیفیت بهتری ارائه می دهد ، اما هزینه های محتوا را از طریق تبلیغات یارانه می دهد.

NBC

NBC یک برنامه iOS ارائه می دهد که قسمت های کامل نمایش های معروف مانند The Voice ، Chicago Fire ، Revolution و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. مانند سایر برنامه های مهم شبکه ، برای مشاهده آن در تلویزیون باید از آینه کاری صفحه نمایش AirPlay استفاده کنید. هنگامی که من برای اولین بار این برنامه را آزمایش کردم ، با روشن کردن کنترل اصلی AirPlay ، بدون آینه کردن صفحه ، توانستم پشتیبانی مناسب AirPlay را بدست آورم. من هیجان زده شدم وقتی قسمت اول جریان ، یک تبلیغ ، در تلویزیون Apple من بدون آینه کاری صفحه نمایش ظاهر شد. این کیفیت فیلم عالی داشت! متأسفانه ، به محض شروع برنامه ، AirPlay فقط آهنگ صوتی را پخش کرد. از آینه کاری صفحه نمایش AirPlay به عنوان یک راه حل استفاده کنید و تلویزیون خود را برای بزرگنمایی تصویر بزرگنمایی کنید. کیفیت فیلم خیلی مورد نظر باقی می ماند.

مانند همه شبکه های اصلی ، تبلیغات وجود دارد. وقفه های تجاری کوتاه تر از تلویزیون پخش یا کابل است.

Adult Swim

بزرگسالان شنا یک شبکه تلویزیونی کابلی اواخر شب محبوب است. این اکثرا دارای انیمیشن است ، با این حال ، نمایش های اکشن زنده نیز وجود دارد. مطالب طنزآمیز و غالباً کمی تند و زننده است. این برنامه بسیاری از نمایش های بسیار محبوب محبوب ، مانند آب گرسنگی Aqua Teen Hunger ، نمایشگاه عالی تیم و اریک: کار عالی! و Metalocalypse را به نمایش می گذارد. آنها همچنین برنامه های سندیکایی از شبکه های دیگر مانند Family Guy داشته اند. برای کسانی که بند ناف را با شرکت کابل خود قطع کرده اند ، محتوای بزرگسالان شنا هنوز به صورت رایگان قابل دسترسی است. برای کسانی که هنوز کابل دارند ، دسترسی طلایی در دسترس است. سرویس عضو Gold به اکثر مشترکین کابل اجازه می دهد تا از طریق برنامه به قسمت های اضافی دسترسی پیدا کنند. مانند بزرگسالان HBO ، بزرگسالان Swim با ارائه دهندگان کابل ارتباط برقرار کرده و دسترسی به برش های بند ناف را محدود می کند. برش بند ناف هنوز هم محتوای بسیار زیادی برای لذت بردن دارند.

برنامه بزرگسالان شنا بالغ ، پایدار و آسان برای استفاده است. به سادگی برنامه را شروع کنید و یک نمایش برای تماشا انتخاب کنید. شما با قسمت های کامل یا کلیپ ها ارائه می شوید. پس از شروع یک فیلم ، می توانید AirPlay را در داخل برنامه روشن کنید. وقتی می بینید که صفحه نمایش Apple TV در وسط نمایش شما ظاهر می شود ، نگران نباشید. این اتفاق بین وقفه های تجاری رخ می دهد. تبلیغات و محتوای اصلی فیلم های جداگانه ای هستند که در هنگام بارگذاری قسمت بعدی فیلم ، فاصله کمی بین آنها وجود دارد. اپیزودهای تمام طول محدود است ، اما این مجموعه اغلب به روز می شود. قسمت های قدیمی تر با قطعات جدید جایگزین می شوند.

مانند بیشتر محتوای آنلاین ، تبلیغات کمتری نسبت به تلویزیون وجود دارد. کیفیت فیلم نسبت به تلویزیون پایین است. اگر به کیفیت بهتری نیاز دارید ، اگر سیم را بریدید ، نمایش را از طریق تلویزیون کابلی تماشا کنید یا در iTunes بارگیری کنید. نتفلیکس و هولو پلاس همچنین برخی از نمایش های بزرگسالان شنا را تجربه می کنند.

iTunes

iTunes محتوای رایگان دارد. جای تعجب است که چند نفر از این موضوع غافل هستند. فراتر از تریلرهای فیلم های متعدد ، iTunes در واقع قسمتهای کامل نمایش های تلویزیونی را به صورت رایگان دارد در حالی که بسیاری از اینها فقط قسمت اول است ، اما گاهی اوقات iTunes یک فصل کامل از یک سری را به صورت رایگان ارائه می دهد. در یک لحظه یک فصل کامل از “غذاهای عجیب” با اندرو زیمرن در iTunes رایگان بود. من عاشق این نمایش هستم اندرو زیمرن با خوردن غذاهای بسیار عجیب و غریب و گاه منزجر کننده به جهان سفر می کند. متأسفانه ، این دیگر رایگان نیست. پیشنهادات رایگان iTunes بسیار ناچیز است. آنها را در حالی که در دسترس هستند دریافت کنید.

هیچ تبلیغاتی با محتوای iTunes وجود ندارد. اپل پول خود را از مطالب پرداخت به ازای هر بازدید می کند. آنها امیدوار هستند که یک قسمت رایگان شما را به خرید سریال ترغیب کند. iTunes همیشه با نمونه های رایگان سخاوتمند بوده است.

توصیه می کنم قسمت های رایگان را بر روی iPad یا iPhone خود بارگیری کنید. پس از بارگیری ، آنها را از طریق AirPlay روی Apple TV خود پخش کنید. اگر سعی کنید محتوای Apple را مستقیماً از iTunes در Apple TV پخش کنید ، مدت زمان زیادی طول خواهد کشید تا در واقع پخش شود. در حالی که بارگیری انجام می شود ، نمی توانید از Apple TV استفاده کنید. اپل افراد را وادار می کند که بدون مکث فیلم با کیفیت بالا را تجربه کنند. این بدان معناست که شما باید منتظر بمانید تا نمایش داده های کافی را بارگیری کند تا از مکث جلوگیری شود. علاوه بر این ، این نمایش در Apple TV شما ذخیره نمی شود. اگر می خواهید دوباره آن را تماشا کنید ، مجبور خواهید بود بار دیگر آن را بارگیری کنید. اپل تی وی تنها دارای یک SSD 8 گیگابایتی است که قابل کنترل نیست. من فقط تریلرهای فیلم iTunes را مستقیماً در Apple TV مشاهده می کنم. من هر چیز دیگری را بر روی iPad خود بارگیری می کنم.

YouTube

YouTube پایه ای از محتوای رایگان است. بیشتر فیلم ها آماتور است. این الزاما یک چیز بد نیست. با افزایش در دوربین های HD مقرون به صرفه و نرم افزار ویرایش آسان فیلم ، نویسنده آماتور می تواند محتوای احشایی ایجاد کند. YouTube فقط مربوط به محتوای آماتور نیست. بسیاری از هنرمندان موسیقی حرفه ای ویدیو را در YouTube میزبانی می کنند. برای سلیقه خودم ، از YouTube برای تماشای بسیاری از نمایش های جشنواره جاز مونتروکس از گذشته استفاده کرده ام. از سال 1976 نمی توانم به اندازه کافی کنسرت گزارش وضعیت هوا را بدست آورم. چندین اجرای از مایلز دیویس نیز وجود دارد. اینها کیفیت مناسبی با صدای عالی دارند.

فیلم های خبری YouTube اغلب از منابع حرفه ای محتوا را نشان می دهند. معمولاً افراد هنگام خواندن یک خبر در وب به اینها دسترسی پیدا می کنند. می توانید YouTube را مستقیماً از Apple TV جستجو کنید و محتوای ویدیویی درباره شکستن اخبار را بیابید.

حتی می توانید محتوای برتر را در YouTube تماشا کنید. بسیاری از شبکه ها قسمت های کامل نمایش ها و حتی فیلم های کامل را در YouTube میزبانی می کنند. اینها همه رایگان است به عنوان مثال HBO یک کانال YouTube را اجرا می کند که قسمت های کامل را ارائه می دهد. هر وقت YouTube را کاوش می کنم ، از آنچه که ارائه می دهد تحت تأثیر قرار می گیرد.

کیفیت فیلم و صدا در YouTube بسیار متفاوت است. تعداد زیادی فیلم در تلفن های هوشمند با فیلم های لرزان و صدای ضعیف ضبط شده است. همچنین فیلم های شگفت انگیز و تمام قد تولید شده توسط متخصصان وجود دارد. فیلم های YouTube اغلب می توانند مدت زمان زیادی را برای بارگیری کنند. یکی از فیلم های موسیقی مورد علاقه من بله اجرای نزدیک به لبه در 1975 است. من آن را تماشا نمی کنم ، زیرا معمولاً 20 دقیقه طول می کشد تا تلویزیون اپل من بارگذاری شود. بر خلاف Netflix و Hulu Plus ، به نظر نمی رسد YouTube از کدک های پیشرفته برای ارائه کیفیت HD در سرعت باند پهن معمولی استفاده کند. این می تواند ناامید کننده باشد. برنامه YouTube TV Apple اجازه نمی دهد کاربر تنظیمات کیفیت فیلم را تغییر دهد

مطلب پیشنهادی

آیا هنر هوش مصنوعی می تواند جایگزین خلاقیت هنرمندان انسانی شود؟ این چیزی است که یک مطالعه جدید نشان می دهد

با استفاده از Midjourney، DALL-E، Stable Diffusion و سایر نرم افزارهای هوش مصنوعی که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *