سه شنبه , 8 اسفند 1402 - 2:46 بعد از ظهر
ده را برای جذب انچه که می خواهید

10 روش برای به دست اوردن چیزهایی که در زندگیتان می خواهید

10 روش برای به دست اوردن چیزهایی که در زندگیتان می خواهید

در گفتگو با  Inga Stasiulionyte

انقدر دور از من نخواهد بود که در یکنواختی و مشکلات زندگی گرفتار شوم…

من در طول 20 سال فعالیت ورزشی خود با برخی از بهترین مربیان موجود زمین تمرین کردم و هنگامی که دوباره در المپیک 2008 شرکت کردم.

اما وقتی می خواستم شرکت خودم را در مورد روانشناسی انگیزشی و آموزش راه اندازی کنم ، و آن را با دیگران به اشتراک بگذارم ، میتوانستم به سادگی حدث بزنم که ممکن است کار آسانی نباشد .

راه اندازی یک تجارت جدید آسان نیست. شما باید از آسایش یک وضعیت پایدار دست بردارید تا به یک پرتگاه ناشناخته و غیرقابل پیش بینی و هیجان انگیز برسید . بسیاری از موارد و موانع ما را از ایجاد جهش و پیشرفت باز می دارد – چیزهایی مانند ترس و نا امنی. و یک چیز بالاتر از همه بقیه : نبود انگیزه و نیاز

وقتی به روزهایم به عنوان یک ورزشکار نگاه کردم ، متوجه تفاوت های زیادی شدم . من به خاطر آوردم چه چیزی (یا چه کسی) باعث شده است خودم را تحت فشار قرار دهم حتی زمان هایی که نمی خواستم . تفاوت این بود که من به عنوان یک ورزشکار ، روزهای ساختاری داشتم و به یک مربی هم باید گزارش بدهم . ساختار ما را متمرکز می کند و یک مربی همچنان ما را تحت فشار قرار می دهد و ما را به چالش می کشد .

خوشبختانه این مرحله را پشت سر گذاشتم و Onbotraining را تاسیس کردم ، یک سرویس مربیگری آنلاین که به مردم کمک می کند تا به اهداف خود برسند. من تصمیم گرفتم درسهایی که در طول راه آموخته ام را جمع کنم و آنها را مانند دیگران با دیگران به اشتراک بگذارم ، در تلاش برای بهتر شدن خودشان و توانایی کسب موفقیت های بیشتر .

بنابراین ، در اینجا من به 10 روش برای به دست اوردن چیزهایی که در زندگیتان می خواهید بدست اورید اشاره خواهم کرد

1. بر متعهد بودن خود به هدفتان تمرکز کنید نه فقط داشتن انگیزه

چقدر به هدف خود متعهد هستید؟ برای شما چقدر مهم است ، و برای رسیدن به آن حاضرید چه فداکاری کنید؟ اگر خود را کاملاً متعهد بدانید ، انگیزه دنبال آن خواهد آمد .

متعهد بودن بسیار از صرفا داشتن انگیزه مهمتر است

2. به دنبال افزایش دانش خود باشید تا بهترین نتیجه را بگیرید

اگر به هیجان کشف ، بهبود خود ، کاوش و آزمایش توجه کنید ، انگیزه شما همیشه تقویت خواهد گردید . اگر فقط روی نتایج متمرکز شوید ، انگیزه شما مانند هوا خواهد بود – دقایقی که توفان می کنید می میرد. بنابراین نکته اصلی این است که روی سفر تمرکز کنید نه مقصد. به فکر کردن در مورد آنچه در طول راه یاد می گیرید فکر کنید و اینکه چه چیزهایی را می توانید بهبود ببخشید.

3. در این سفر خود را سرگرم کنید.

سعی کنید از حاشیه ها دور باشید و در ایستگاه های موانع توقف ننمایید و سعی کنید از تمامی لحاظات تا رسیدن به خواسته های خود لذت ببرید و خوبی ها را ببینید تا مشکلات و موانع .

4- از افکار مزاحم و تکراری خلاص شوید.

افکار بر روحیات و احساسات تأثیری می گذارند که شما چگونه کار خود را میبینیم . شما فکرهای زیادی را در ذهن خود دارید و همیشه انتخاب می کنید که به آن ها توجه کنید : مواردی که شما را از نظر عاطفی گرفتار می کند (ترس ، شک و تردید) یا مواردی که شما را به جلو سوق می دهد (هیجان ، آزمایش ، تلاش چیزهای جدید ، از منطقه راحتی خود خارج شوید). تصمیم با شما ست که به کدام یک توجه نمایید .

5- از تخیل خود استفاده کنید.

قدم بعدی پس از رهایی از افکار منفی استفاده از تخیل خود است. وقتی اوضاع خوب پیش می رود ، شما پر از انرژی مثبت هستید و وقتی مشکلاتی را تجربه می کنید ، باید انرژی بیشتری داشته باشید. بنابراین وضعیت خود را تغییر نام دهید. اگر تکرار کنید ، من از کارم متنفرم ، حدس بزنید که این کلمات چه احساسی ایجاد می کنند؟ این یک موضوع تخیل است! شما همیشه می توانید چیزی را بیاموزید که حتی از بدترین رئیس جهان در خسته کننده ترین شغل یاد بگیرید. من یک تمرین عالی برای شما دارم: فقط به مدت سه روز ، فقط به موارد مثبت فکر کنید و بگویید. ببین چه اتفاقی افتاده.

6. از ارامش و ترس  خود دست بردارید.

انگیزه یعنی عمل و عمل نتیجه می دهد. بعضی اوقات اقدامات شما در نتایج مورد نظر ناکام می ماند. بنابراین ترجیح می دهید با خودتان مهربان  باشید و خود را در شرایط سخت قرار ندهید. شما برای فرصت مناسب منتظر زمان مناسب هستید ، در حالی که خود را به رکود و حتی گاهی به افسردگی سوق می دهید. از آنجا خارج شوید ، خودتان را به چالش بکشید ، کاری را انجام دهید که می خواهید انجام دهید حتی اگر می ترسید.

7. از حواس پرتی ها خلاص شوید.

چیزهای بی معنی و حواس پرتی ها همیشه در راه شما خواهند بود ، به خصوص کارهای ساده و معمولی که ترجیح می دهید به جای تمرکز بر روی پروژه های جدید چالش برانگیز و پرمعنی انجام دهید . بیاموزید که روی مهمترین چیز متمرکز شوید. لیستی از کارهایی که باعث اتلاف وقت شما می شوند بنویسید و خود را ملزم بدانید که آنها را انجام ندهید.

8. از دیگران انتظار نداشته باشید

هرگز نباید انتظار داشته باشید که دیگران این کار را برای شما انجام دهند ، حتی همسر ، دوست یا رئیس خود. همه آنها مشغول نیازهای خود هستند. هیچ کس شما را خوشحال نمی کند و یا به اهداف خود برای شما نمی رسد. این همه روی شماست.

9- برنامه ریزی کنید.

سه قدم بعدی خود را همواره بدانید . شما به بیشتر از آن احتیاج ندارید. تقویم هفتگی خود را پر کنید ، بدون این که چه کاری انجام دهید و چگونه انجام دهید. زمان بندی- چه – چگونگی برنامه ریزی مهم است. چگونگی یادگیری هر روز را مرور کنید و آنچه را که می توانستید بهبود دهید مرور کنید.

10. خود را از خستگی و فرسودگی محافظت کنید.

هنگامی که بسیار با انگیزه هستید ، می توان آن را از بین برد. خود را هوشیار نمایید تا علائم خستگی را بشناسید و به استراحت بپردازید . هنگام برنامه ریزی استراحت و سرگرمی در تقویم هفتگی خود ، بدن و ذهن شما استراحت می کند. کارهای متنوعی انجام دهید ، بین چیزی خلاقانه و منطقی ، کاری فیزیکی و هنوز هم ، تنها و با یک تیم کار کنید. مکان را تغییر دهید. مراقبه کنید ، یا فقط نفس بکشید ، چشمان خود را ببندید ، یا به مدت پنج دقیقه روی یک چیز تمرکز کنید.

شما فاقد انگیزه هستید ، زیرا تنبل هستید یا هدفی ندارید. حتی بزرگترین ستاره ها ، ثروتمندترین بازرگانان یا موفق ترین ورزشکاران گاهی در خواسته های خود و روزمرگی گم می شوند. آنچه باعث ایجاد انگیزه در آنها می شود ، کنجکاوی در مورد چگونگی رسیدن به انچه می خواهند از راه های سریعتر و بهتر می باشد . بنابراین بالاتر از همه ، کنجکاو باشید ، و این شما را به سمت اهداف و موفقیت خود سوق می دهد.

مختصری در مورد Inga Stasiulionyte :

Inga Stasiulionyte یک ورزشکار و پرتاب کننده پرشور المپیک است که در طول 20 سال فعالیت خود در بازی های المپیک پکن به رقابت پرداخت. اینگا علاوه بر پیشرفت شغلی خود در ورزش ، به طور همزمان حرفه ای را در زمینه تجارت دنبال کرد و با مدیران به عنوان مربی زندگی همکاری کرد. رویای اینگا این است که دسترسی به همه را به دانش ، ابزار و آموزش هایی که در ورزش دریافت کرده است و به او در پیروزی کمک کرده است میسر سازد. او با ایجاد یک مقاله انگیزشی برای ایجاد یک برنامه مربیگری انگیزشی آنلاین که به مردم الهام دهد تا به اهداف خود در زندگی برسند ، همکاری کرد. اینگا فارغ التحصیل دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است و دارای مدرک لیسانس کارآفرینی و جزئی در طراحی ارتباطات است. وی همچنین تحصیلات کارشناسی ارشد تجارت بین المللی و امور جهانی را در دانشگاه بین المللی موناکو به پایان رساند

مطلب پیشنهادی

تمرکز خود را به عنوان یک رهبر تقویت کنید

توجه برای عملکرد ما اساسی است، با این حال، با توجه به چندین شاخص، توجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *