جمعه , 4 اسفند 1402 - 3:54 قبل از ظهر

چطور باربری بهتری داشته باشیم

اگر قصد اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل دارید و نگران جابجایی بارهای خود و سلامت و هزینه های انتقال آنها هستید با خواندن این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید تجربه بهتری از حمل بارهایتان بدست آورید .

متاسفانه امروزه به دلیل بی مسئولیتی و دریافت هزینه های اضافی و گزاف از سوی بسیاری از شرکت های حمل و نقل افراد برای جابجایی بارهای خود نگرانی های زیادی دارند ، انتخاب یک شرکت مناسب برای حمل بار کاره مشکلی شده است . برای اینکه یک شرکت را برگزینید حتما باید به مولفه های زیر دقت داشته باشید . که مختصرا راجبه هر کدام نیز توضیحاتی خواهیم داد .

مجوز کسب و تهیه بیمه نامه دولتی

باربری که شما انتخاب می کنید دقت بفرمایید که زیر نظر اتحادیه باربری فعالیت نماید و دارای مجوز کسب از این اتحادیه باشد و برای بارهای شما نیز بیمه نامه تهیه کند تا در صورت هر مشکل و اتفاق پیش بینی نشده اید بتوانید مطالبات خود را پیگیری نماید و یا خسارت بگیرید این موضوع بسیار مهمی می باشد که حتما باید به آن به خصوص در شرکت های باربری تهران دقت شود .

دارا بودن نیروهای حرفه ای

میتوان یکی از مهمترین ارکان یک شرکت باربری حرفه ای را استفاده از نیروهای درجه یک و طراز اول نام برد قطعا حضور نیروهای بی کیفیت و بی تجربه سبب می گردد که حمل بار پر خطری داشته باشید و با اسباب و اثاثیه شما خسارت های جبران ناپذیری وارد گردد . همچنین کارگران باید خوش رفتار و مودب باشند تا خواسته های مشتریان را بدون هیچگونه حاشیه و کش مکشی انجام بدهند علاوه بر این برای حجم بارهای زیادتر باید تعداد نیروی کافی اعزام شوند نیروهایی که دارای قدرت بدنی مناسب و جوان باشند تا بتوانند از پس هر گونه بار و وسیله ای بر بیایند و بدون اتلاف وقت و با سرعت عمل مناسب وسایل مورد نظر را جابجا نمایند .

خودروهای مناسب

لازمه یک باربری خوب و معتبر  داشتن ماشین های حمل بار در تنوع بالا و در تعداد بالا است تا که بارهای شما با خودروی مناسب و بدون مشکل جابجا گردد . ممکن است اثاثیه شما از حد معمول کمتر و یا بیشتر باشد از همین رو یک شرکت حمل بار حرفه ای باید از خودرو وانت گرفته تا ماشین های سنگین حمل بار را بتواند در اختیار شما قرار بدهد و حتی ممکن است برای حمل بارهای شما دو یا سه خودرو نیاز باشد که در این مورد هم باید بتوانند از شما حمایت کنند و خواسته های شما را انجام بدهند . یکی از شرکت هایی که از آن میتوان به عنوان یک شرکت مناسب و حرفه ای نام برد و دارای ناوگان بزرگ حمل نقلی است را نام برد شرکت باربری و اتوبار ملل می باشد که سال ها توانسته در این عرصه خدمات بسیار خوبی را به تهرانی های عزیز و سایر استان ها ارائه بدهد

قیمت های مناسب و عدم دریافت هزینه های اضافی

چهارمین مولفه ای که یک اتوبار حرفه ای باید داشته باشد قیمت های مناسب و مقرون به صرفه می باشد . بسیاری از شرکت ها در ابتدای کار یک قیمت را اعلام می کنند تا تنها مشتری را جذب نمایند اما در انتهای کار و به بهانه های مختلف هزینه های بسیار بیشتری را طلب می نمایند که در اکثر اوقات این امر سبب ایجاد تنش می گردد . اتوبارهای با کیفیت در ابتدای کار تخمین دقیق قیمت میزنند و آن را به شما اعلام می نمایند و در آخر کار نیز همان را و در صورت رضایت شما دریافت می کنند . پس حتما این نکته را مد نظر خود قرار بدهید که قیمت نهایی و تمام شده را از مسئول این امر استعلام بگیرید .

خدمات بسته بندی

اینکه یک شرکت بتواند برای شما خدمات بسته بندی حرفه ای و مطمئن را انجام بدهد ویژگی بسیار خوبی محسوب می گردد . بسته بندی اثاثیه از بروز هر خسارتی در حوادث پیش بینی نشده پیش گیری خواهد نمود اینکار را حتما به متخصصین بسته بندی بسپارید زیرا که هم هزینه های تجهیزات آن ارزانتر خواهد بود و هم اینکه ممکن است با شیوه های آن برای بسته بندی هر وسیله آشنا نباشید

سخن نهایی

یک شرکت اتوبار باید بتواند به طور کامل پاسخگوی شما باشد و کاملا هم نسبت به وسایل و بارهای شما مسئولیت بوده و به بهترین شکل از آن ها مراقبت نماید . شرکت های اتوبار بسیار زیادی در تهران و سایر استان ها فعالیت می کنند که شما از طریق سایت های آگهی و یا جستجو در گوگل می توانید چند موردشان را بیابید .

همانطور که قبل تر ذکر شد شرکت حمل اثاثیه اتوبار ملل دارای تمامی ویژگی های لازم و ذر شده می باشد و می تواند برای شما آسودگی خاطر و آرامش در حین باربری را به ارمغان بیاورد به گونه ای که شما همواره برای انتقال بارهای خود به این مجموعه مراجعه نمایید .

این تیم حرفه ای در تمام مناطق تهران شعبه دارد و در کمترین زمان می تواند بارهای شما را به هر مقصد دیگری در تهران و یا شهرستان ها که مد نظر دارید ارسال نماید .

به امید اینکه این مقاله تا حدی به شما در انتخاب یک شرکت اتوبار و حمل بار یاری رسانده باشد

مطالب مرتبط با این موضوع:



مطلب پیشنهادی

پخش تراکت تهران

شرکت پخش تراکت در تهران تراکت سون

پخش تراکت در تهران : تراکت سون شرکت پخش تراکت سون با سابقه 6 ساله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *