پنجشنبه , 30 فروردین 1403 - 2:09 قبل از ظهر

معرفی بهترین هتل های عربستان

معرفی بهترین هتل های عربستان

در اینجا می خواهیم مروری کنیم از بهترین هتل های عربستان و توضیح مختصری نیز در مورد کشور عربستان داشته باشیم و همین طور ببینیم قوانین هتل های این کشور چگونه است .

آیا عربستان جای خوبی برای اقامت است؟

استاندارد زندگی در عربستان سعودی بالا است، زیرا هزینه های زندگی پایین است. بسیار رایج است که مهاجران از خدمات رانندگان، خدمتکاران، پرستاران و باغبانان استفاده کنند. در حالی که این چیزها به ترجیحات شما بستگی دارد، بسیاری از مهاجران از یک سبک زندگی خوب لذت می برند.

آیا زوج های مجرد می توانند در هتل های عربستان سعودی اقامت کنند؟

زوج‌های مجرد عربستانی اجازه ندارند با هم زیر یک سقف زندگی کنند و همچنین اجازه ندارند در یک اتاق هتل در عربستان سعودی مشترک باشند. در زمان ورود به هتل، مدیریت هتل موظف است شناسه‌های ملی عربستان سعودی زوج را دریافت کند و از وجود رابطه محرم بین آنها اطمینان حاصل کند.

چه چیزی در عربستان سعودی خاص است؟

عربستان سعودی به نفت، خاستگاه اسلام، اسب های عرب، بزرگترین صحرای شنی جهان (ربع الخالی)، بزرگترین واحه جهان (الاحساء)، قهوه عرب، نفت، کاخ های بی شمار، زنان محجبه، معروف است. مساجد بی شمار، بادیه نشینان سوار بر اسب، بادیه نشینان سوار بر شتر، بادیه نشینان با شاهین، رقص شمشیر زنی…

 

ارزش های فرهنگی عربستان سعودی چیست؟

مردم عربستان سعودی به طور کلی دارای قوانین اخلاقی قوی و ارزش های فرهنگی مانند مهمان نوازی، وفاداری و احساس وظیفه برای حمایت از جامعه خود هستند. آنها اغلب از شرافت و صداقت شخصی خود آگاه هستند. با این حال، این کشور نیز به شدت مدرن و صنعتی شده است.

هتل های عربستان صعودی

Edition، Jumeirah، Raffles، Six Senses، SLS و St Regis بخشی از خط تولید پر ستاره هستند…
9 مورد از مجلل ترین برندهای هتل و استراحتگاه جهان در مرحله اول پروژه دریای سرخ، یک توسعه گردشگری در مقیاس بزرگ در سواحل غربی عربستان سعودی افتتاح می شوند.

این مجموعه پر ستاره شامل Edition Hotels، St Regis Hotels & Resorts، Fairmont Hotel & Resorts، Raffles Hotels & Resorts، SLS Hotels & Residences، Grand Hyatt، Intercontinental Hotels & Resorts، Six Senses و Jumeirah Hotels & Resorts است.

اندازه ملک از 76 تا 430 اتاق و سوئیت متغیر است. در اینجا چیزی است که ما در مورد مرحله اول توسعه می دانیم
ملک ذکر شده در بالا اولین هتل از 16 هتلی است که در مرحله یک در مقصد افتتاح می شود.

این ملک که تا پایان سال 2023 تکمیل می شود، 3000 اتاق هتل در 16 ملک ارائه می دهد که شامل پنج جزیره و دو مکان داخلی است.

 شرکت توسعه دریای سرخ (@TheRedSeaGlobal) 27 اکتبر 2021

فاز اول توسعه همچنین شامل یک اسکله لوکس، یک زمین گلف قهرمانی با 18 سوراخ، امکانات تفریحی و سرگرمی، و فرودگاه بین‌المللی دریای سرخ است که طبق گزارش‌ها 80 درصد از جمعیت جهان در کمتر از هشت ساعت به آن دسترسی خواهند داشت.

ایجاد یک مقصد لوکس با پای برهنه در جهان

هر برند هتل لوکس در مورد غذاخوری، اوقات فراغت و امکانات، چیزهای متفاوتی را به بازدیدکنندگان ارائه می دهد. با این حال، این املاک توافق کرده‌اند که با یکدیگر همکاری کنند تا استانداردهای پایداری شرکت توسعه دریای سرخ (TRSDC) و تعهد گسترده‌تر به توسعه گردشگری احیاکننده را برآورده کنند.

مهمان نوازی لنگر پروژه دریای سرخ است. جی روزن، مدیر ارشد مالی TRSDC گفت: ما مصمم هستیم که یک مقصد لوکس در سطح جهانی ایجاد کنیم و برندهای هتلی که با آنها همکاری می کنیم، نقش مهمی در تحقق این جاه طلبی دارند.

پروژه دریای سرخ

جان پاگانو، مدیر عامل TRSDC، افزود: «عربستان سعودی در حال تسریع توسعه یک پیشنهاد گردشگری جدید در این کشور است که توسط برنامه بلندپروازانه Vision 2030 تقویت شده است. ماموریت جمعی ما نه تنها مدیریت مجموعه ای از مهمان نوازی با تمایز معماری است، بلکه همچنین معرفی مهمانان خود به مقاصد و تجربیات جدید است.

پروژه دریای سرخ عربستان قرار است تا سال 2023 دارای 16 هتل مجلل باشد
پروژه دریای سرخ برای افتتاح یک استراحتگاه مجلل ساخته شده در یک کوه
به آخرین گنج پنهان طبیعی جهان خوش آمدید
پروژه دریای سرخ به عنوان یک مقصد تفریحی مجلل نفیس در 50 جزیره طبیعی دست نخورده در یک تالاب ایجاد شده است که 200 کیلومتر خط ساحلی خیره کننده دارد.

پس از تکمیل در سال 2030، این سایت میزبان 50 هتل خواهد بود که حداکثر 8000 اتاق هتل و تقریباً 1000 ملک مسکونی را در 22 جزیره و شش مکان داخلی ارائه می دهند.

همچنین انتظار می رود فرودگاه بین المللی دریای سرخ تا سال 2030 به یک میلیون مسافر در سال خدمات رسانی کند.

هتل الفیصلیه، ریاض

هتل Al Faisaliah که عضوی از هتل های پیشرو جهان است، در مرکز شهر ریاض در منطقه Olaya در داخل مجتمع Al Faisaliah طراحی شده توسط Foster + Partners با آسمان خراش چشم نواز و مرکز خرید منحصر به فرد واقع شده است. این هتل فوق‌العاده مجلل، یکی از مطلوب‌ترین آدرس‌های ریاض، به‌خاطر ظرافت مدرنش مورد توجه قرار گرفته است و اقامتگاه‌هایی در ۲۲۴ هتل ارائه می‌کند.

هتل الکوت هریتیج، الحفوف

هتل الکوت هریتیج در یک ساختمان تاریخی جذاب در مرکز الحفوف واقع شده است و در چند قدمی کاخ تاریخی ابراهیم و 500 متری بازار مشهور قصاریه قرار دارد. معماری این بوتیک هتل نمونه ای است که در قرن نوزدهم در استان شرقی پیدا شد و یادآور ریاد مراکشی است. درهای چوبی سنگین به سمت نقطه کانونی باز می شوند…

استراحتگاه آل مالفا، اونایزه

آل مالفا ریزورت یک ملک بوتیکی است که به سبک معماری محلی قاسمی ساخته شده است که در میان باغ‌ها و نخل‌های یک مزرعه کاری قرار دارد. این هتل جذاب که در فاصله کوتاهی خارج از Unaizah قرار دارد، از طریق دو برج باشکوه قلعه مانند و در امتداد یک درایو نخل‌کاری شده که به ساختمان اصلی استراحتگاه منتهی می‌شود، دسترسی پیدا می‌کند. نمای بیرونی این سازه دو طبقه محصور است…

هتل النسل، ساکاکا

هتل النسل بهترین هتل در الجوف است و پایگاهی ایده آل برای کشف گنجینه های باستان شناسی منطقه فراهم می کند. این ملک بوتیک در قلب ساکاکا واقع شده است و بهترین معماری سنتی نجدی، خلیج و اندلس را در طراحی خود ترکیب کرده است. با ورود به لابی جذاب هتل النسل فوراً به دکور خاورمیانه جلب می‌شوید.

هتل چهار فصل ریاض، ریاض

هتل فور سیزن ریاض یکی از مجلل ترین هتل های خاورمیانه است و 11 طبقه را در نماد معماری 99 طبقه عربستان سعودی، مرکز پادشاهی (معروف به ساختمان بطری بازکن) اشغال می کند. این برج با ارتفاع 300 متر بر خط افق مرکز شهر ریاض تسلط دارد، یک توسعه ترکیبی است که شامل مرکز خرید انحصاری Al Mamlaka است. از لابی سر به فلک کشیده اش، بسیار شخصیت…

Habitas Al Ula، Al Ula

Habitas Al Ula یک استراحتگاه مجلل تجربی است که به دنبال تعریف مجدد تجربه مهمان و ارائه مفهومی است که از آن به عنوان “لوکس برای روح” یاد می کند. این واحه مهمان‌نوازی صحرا در فاصله‌ای قابل توجه از سایت میراث جهانی یونسکو هگرا (مدائن صالح) واقع شده است و به‌طور یکپارچه با چشم‌انداز بیابانی شگفت‌انگیز آل اولا ترکیب می‌شود. محور تفاوت..

Movenpick Hotel & Resort Yanbu, Yanbu

Movenpick Yanbu در جزیره‌ای خصوصی مستقیماً در سواحل دریای سرخ واقع شده است و حس کاخ مجللی دارد که در بهترین سنت‌های مهمان‌نوازی، کاملاً با خدمات عالی و استقبال گرم و دوستانه ترکیب شده است. این ملک آرامش بخش زیبا بهترین آدرس در ینبع است و دارای مناظر فوق العاده دریا، مناطق عمومی بزرگ و فضاهای بیرونی دلپذیر است که با پ…

پارک حیات جده – مارینا، کلوب و اسپا، جده

پارک حیات جده زیباترین موقعیت مکانی را در بین هتل های شهر دارد و درست در کنار دریای سرخ با چشم اندازهای شگفت انگیز از بلندترین فواره جهان قرار دارد. این ملک مجلل با الهام از اندلس با ارتفاع کم، توسط باغ هایی با چشم انداز زیبا احاطه شده است و دارای تراس های فضای باز خیره کننده ای است که می توانید از غروب خورشید لذت ببرید. 142 اتاق مهمان و سوئیت در پارک حیات جده…

مهمانخانه غار شادا، شادا الاسفال

مهمان‌خانه غار شادا مشرف به منظره‌ای خیره‌کننده در دامنه‌های گرانیتی برهنه کوه شادا الاسفال است، جایی که تروگلودیت‌ها برای حداقل 4000 سال زندگی می‌کنند. استاندارد محل اقامت پایه است. اما اگر به دنبال ماجراجویی هستید و از فکر اقامت در یک مخفیگاه کوهستانی دورافتاده تروگلودیتی، چشیدن غذاهای خوشمزه خانگی عربستانی و کاوش لذت می برید…

Shaden MGallery Al Ula , Al Ula

Shaden MGallery Al Ula در یک مکان صحرایی خیره کننده مشرف به کوه های آب و هوای افسانه ای، در میانه راه بین فرودگاه Al Ula و خرابه های دیدنی Nabataean Hegra واقع شده است. اتاق‌های راحت دارای تهویه مطبوع ملک به صورت دسته‌هایی قرار گرفته‌اند که در سراسر محوطه پراکنده شده‌اند. در داخل هر اتاق، دکوراسیون معاصر با الهامات عربی ترکیب شده است. همه اتاق ها دارای …

اگر می خواهید در مورد هتل های دبی بیشتر بدانید کلیک کنید .

مطلب پیشنهادی

 ۱۰ مکان دیدنی همدان که در عید نوروز پیشنهاد میشود ببینید

 ۱۰ مکان دیدنی همدان که در عید نوروز پیشنهاد میشود ببینید

۱۰ مکان دیدنی همدان که در عید نوروز پیشنهاد میشود ببینید :فرا رسیدن عید نوروز، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *