یکشنبه , 16 بهمن 1401 - 4:33 قبل از ظهر

خطرناک ترین سگ های دنیا

خطرناک ترین سگ های دنیا

تقریباً همه سگ ها می توانند صدمه و خطر غیرقابل تصوری داشته باشند ، اما نژادهای خاصی مستعد نشان دادن واکنش های خطرناک هستند و باعث مرگ و میر می شوند و جز خطرناک ترین سگ های دنیا به حساب می آیند! این نژادها باید بیشترین توجه را به اطاعت ، معاشرت و آموزش دیده داشته باشند تا بتوانند در خانواده ها و موقعیت های مختلف با خوشحالی زندگی کنند تا خطر های کمتری را رقم بزنند .

اگرچه ویژگیهای پرخاشگرانه در ماهیت این نژادهای سگ و نوع سگها وجود دارد ، اما پرورش مناسب می تواند در تبدیل آنها به همراهان دوست داشتنی و وفادار نقش بسزایی داشته باشد و از لیست خطرناک ترین سگ های دنیا تا حدودی دور شوند.

10. GREAT DANE

دانمارک های بزرگ اگر به درستی آموزش داده شوند و از آنها مراقبت کنند می توانند غول های مهربانی باشند زیرا در حال حاضر جزء گروه های بسیار عاطفی و حساس سگ ها هستند! اما اگر از سنین پایین آموزش نبینند و معاشرت نکنند ، می توانند کاملاً خطرناک و پرخاشگر شوند! با توجه به وزن و وزن انبوه بدن آنها می توانند منجر به مرگ و میر شوند و جز خطرناک ترین سگ های دنیا شناخته شده اند .

9. BOXER

بوکسورها سگهای شکار هستند و از زمان تولد تاکنون از آنها به عنوان سگ های حمله کننده و محافظ استفاده می شده اند! آنها یک فک و نیش قدرتمند دارند – که برای محافظت مناسب است! اما اگر به درستی آموزش نبینند ، می توانند مهاجمان بسیار تهاجمی داشته باشند! نکته دیگری که باید در هنگام آموزش بوکسورها به خاطر داشته باشید این است که از رفتارهای

سخت و مجازات اجتناب کنید زیرا این عوامل می توانند اوضاع را حتی بدتر کنند!

8. WOLF HYBRID

همانطور که ممکن است قبلاً فهمیده باشید ، این سگ ها تلاقی بین گرگ های خاکستری و سگ ها هستند و این باعث می شود آنها کاملاً غیرقابل پیش بینی باشند! آنها سر خود را دارند ، وحشی و خواستار! بسیاری از ایالت ها قبلاً امکان داشتن گرگ هیبرید به عنوان حیوان خانگی را ممنوع اعلام کرده اند!

7. ALASKAN MALAMUTE

آلاسکا مالاموتس سگهای بسیار پرانرژی است و اگر انرژی آنها از مثبت استفاده نشود ، می توانند به سگهای کاملاً پرخاشگر تبدیل شوند! آنها نیاز جدی به شکار طعمه دارند ، بنابراین باید به دقت مورد توجه قرار گیرند! نکته مهم دیگر این است که آنها زبان آموزانی آهسته هستند که ضمن آموزش آنها به صبر و حوصله زیادی احتیاج دارد!

6. SIBERIAN HUSKY

Huskies سیبری ، دقیقاً مانند Malamutes آلاسکا ، به عنوان سگ کارگر پرورش داده شده اند و به همین دلیل است که آنها خیلی اجتماعی نیستند! اما با برخورداری از رویکرد و آموزش مناسب می توانید آنها را دوستانه تر و آرام تر کنید! جامعه پذیری و آموزش ضعیف مطمئناً آنها را به سگهای پرخاشگر و خطرناک تبدیل می کند!

5. BULLMASTIFF

به عنوان سگ های نگهبان ، Bullmastiff ها دارای خلق و خوی طبیعی پرخاشگرانه هستند که اگر به درستی از آنها مراقبت نشود می تواند منجر به کشنده شود! آنها سگ های بزرگی هستند ، بنابراین ، برای جلوگیری از درگیری های ناخوشایند ، آموزش آنها و اطاعت آنها ضروری است!

4. DOBERMANN PINSCHER

Doberman Pinschers بسیار باهوش ، قوی و بسیار حساس به صدا هستند! آنها احساس خطر می کنند و به تنهایی واکنش نشان می دهند! آنها به طور طبیعی نسبت به غریبه ها تهاجمی هستند و همچنین اندازه آنها در خطرناک تر شدن آنها نقش دارد! اگر به درستی آموزش دیده و مطیع نباشند ، می توانند خسارات زیادی وارد کنند!

3. GERMAN SHEPHERD

چوپانان آلمانی می توانند با سرعت بالایی واکنش نشان دهند و برای کاهش خطر بسیار متمرکز هستند ، می توانند آسیب های مهلک ایجاد کنند! طبیعت تهاجمی GSD با آموزش مناسب ، اجتماعی شدن و محبت می تواند تا حدودی کاهش یابد! به این ترتیب ، یک حیوان خانگی خانگی وفادار و بسیار دوست داشتنی به دست خواهید آورد!

2. ROTTWEILER

Rottweilers یکی از بدترین وسواس ها را دارد و همچنین به عنوان سگ های خانوادگی نامناسب محسوب می شود ، به خصوص برای خانواده هایی که صاحب آنها آماتور است ، بدون داشتن یک طبیعت آرام و ادعا! آنها برای اینکه از واکنش های خطرناک جلوگیری کنند ، باید به طور مداوم آموزش دیده و مراقب باشند!

1. PIT BULL

پیت بولز سگ های جنگنده ای هستند و با اشتیاق تا زمان اتمام کار خود را دنبال می کنند! آنها فک و نیش بسیار قدرتمندی دارند و مشهور است که نیش خود را به راحتی رها نمی کنند! بنابراین ، آنها باید از سنین کودکی تحت آموزش و معاشرت قرار بگیرند تا از موقعیتهای خطرناک غیرضروری جلوگیری نشوند!

مطلب پیشنهادی

متریال تسمه صنعتی

متریال انواع تسمه صنعتی در انتقال نیرو

یکی از مهمترین دلایل بکارگیری تسمه های صنعتی انتقال نیرو از یک فولی به فولی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *